Wpis z mikrobloga

Szanowny @pyroxar: to jest porażka, miała być 3 siła i 15%, a ostało się 7%. Dla mnie apogeum osiągnął Mentzen jak zaczął "orać" Petru cytując "Chłopaki nie płaczą". To jest dobre tylko na TikToka, a tak naprawdę Memcen sam siebie zaorał (nawet nczas mu to wytknął).

@Kryspin013: Często Cię widzę, bo dużo się udzielasz ostatnio na Wykopie w politycznych tematach i uważam, że strasznie się zradykalizowałeś. Znamy się z #
@Kryspin013: Często Cię widzę, bo dużo się udzielasz ostatnio na Wykopie w politycznych tematach i uważam, że strasznie się zradykalizowałeś. Znamy się z #linux i nie widziałem, żebyś tak mocno "orał" wcześniej innych ludzi (słowami typu odklejeńcy, dzbanie itd.). Nie idź tą drogą, bo dokładasz cegiełkę to obniżania poziomu tego już i tak słabego rogalowego portalu.


@Utylizacja: Nie wiem czy radykalizacja to dobre słowo. Zwyczajnie zawiodłem się na konfederacji i
Jak ktoś chce ze mną dyskutować to w sumie dyskutuję normalnie.


@Kryspin013: Hmm, możliwe, że tego nie zauważyłem, bo ciężko tu znaleźć kogoś kto chce normalnie dyskutować XD

Te same zasady przecież stosowałem na tagu #linux gdzie czasam kłóciłem się z ludźmi, którzy dostawali sraczki.

Ta, wiem. Czasami coś palniesz mocno, ale to nic złego. Mi bardziej chodzi o takie typowo gimbusiarskie zachowanie typu "#!$%@? dzbanie, idziesz na czarno" (to tylko
Nie mam konkretów i cytatów, ale pamiętam, że kiedyś nie atakowałeś tak sam z siebie, bardziej na odczepne. Ale faktycznie możliwe, że tak mi się wydaje przez to, że się po prostu bronisz.


@Utylizacja tak, wrzucam sobie dla beki screeny wykopowych fanów Korwina na tag #codziennykonfiarz i czasami ląduje to w gorących.

Ale chyba masz rację i może trzeba odstawić wykop.

I też ubolewam nad niską jakością portalu ale nie uważam że
@Utylizacja: wolno działa to jedno, ale tutaj sporo funkcji starego wykopu nie działa i nawet UI jest zepsute XD

ctrl+f na stronie szuka ci np frazy na schowanej liście powiadomień z tagów i zawołań.
Jak zmniejszysz okienko wykopu albo powiększysz stronę i klikniesz na fullscreen w wideo to strona wykopu się odświerzy XD
Powiadomienia działają jak gówno.
Ahh w sumie szkoda strzępić ryja...