Wpis z mikrobloga

od miesiączki czy tego jak się dojrzewa bo u mnie w szkole mało kto lekcje biologii realnie przetworzył na rzeczywistość. Poza tym u mnie w szkole podobała mi się za dzieciaka w podstawówce lekcja jak używa się podpasek i tamponów


@Kitku_Karola: a ty wiesz ze to akurat jest kwestia gdzie zwlaszcza facetom sie przyda edukacja, bo jak czasem slysze co niektorzy w tym temacie gadaja.
@RepublikaFederalnaNiemiec: wojna trwa i będzie trwała, naprawianie gospodarki to proces na lata, a odkręcenie cyrku z TK i aborcją też może się dziać w tle. Nie wiem czy wiesz, ale w Sejmie jest 460 posłów, od groma komisji i one na raz mogą się zajmować różnymi tematami. Nie wszystkie zajmują się gospodarką i wojną. Serio, sprawdź sam.
@RepublikaFederalnaNiemiec: Aborcję można szybko poprawić jednym aktem prawnym. Naprawianie gospodarki i czyszczenie nomenklatury to proces długotrwały. Czemu aborcja ma czekać? Od jakiego progu inflacji mamy zacząć myśleć nad prawem aborcyjnym?
dlatego kobiety nie powinny mieć prawa głosu ani zasiadać w sejmie, jedyne o czym potrafią pier.olić to aborcja, edukacja seksualna i antykoncepcja, same siebie pogrążają


@Springfield: To ja jednak wolę, by głosowały w ważnych dla siebie sprawach, niż głosy takich cudaków
deeprest - > dlatego kobiety nie powinny mieć prawa głosu ani zasiadać w sejmie, jedy...

źródło: xd

Pobierz
@RepublikaFederalnaNiemiec: Lewica powinna przestać fikać, bo akurat oni weszli na plecach cichego konserwatysty Tuska. Gdyby nie mobilizacja, którą zrobił Tusk i Hołownia, który pokazał, że polityka może być po prostu "łagodna" to lewica zebrałaby #!$%@? (jej wyborcy przeszliby bez żalu do KO). Jej wynik to pokazuje - utrata prawie 1/3 mandatów, w sumie odpływ ponad 480 tys. wyborców. W tej układance to oni nie mają praktycznie żadnego prawa stawiać żądań programowych
@RepublikaFederalnaNiemiec: I właśnie przez takie "osobistości" i ich pomysły wajcha stopniowo będzie przestawiana w lewo, aż dojdziemy do takiego momentu, w którym znów będziemy martwić się o to, czy PiS nie dojdzie z powrotem do władzy. Czy oni(one) #!$%@? nie rozumieją, że Polacy to w duzej mierze centroprawicowy, konserwatywny naród, w którym jeszcze dlugo katolicyzm bedzie odgrywał bardzo dużą rolę? Powrót do kompromisu aborcyjnego to ważna sprawa, ale przeginanie wajchy w