Wpis z mikrobloga

Mam nadzieje, że w nowym rządzie ten Pan będzie gasić w zarodku wszelkie próby wprowadzenia w życie większości odklejonych lewackich pomysłów.


@niewiemjakiwybrac: dzisiaj był w radio zet i w dość dosadny sposób dał do zrozumienia, że jest przeciwko rozdawnictwu i ma nadzieję że nowy rząd będzie premiował pracę oraz w sprawach światopoglądowych jest przeciwko lewicy (jak zwiazki partnerskie czy adopcja dzieci przez pary homoseksualne) więc kamysz zapowiada się całkiem nieźle.
@niewiemjakiwybrac

"PROPONUJEMY krótką ustawę, która definiuje przestępstwo zgwałcenia, jako każdą sytuację kontaktu seksualnego (obcowania płciowego) do której dochodzi w przypadku braku świadomie i dobrowolnie wyrażonej zgody

przez jedną z osób" – mówi OKO.press Anna Maria Żukowska, posłanka Lewicy. Taka zmiana, według Lewicy zwiększyłaby ochronę kobiet, które były nieprzytomne, spały i nie miały możliwości bronić się przed gwałtem.

Co w tym odklejonego? Przecież to nie jest żadne domnieniamie winy
@niewiemjakiwybrac tak jak myślałem xD co śmiszek powiedział?

Jak dodał, „nie mówimy o zmianie płci tylko o korekcie płci metrykalnej, wszystko powinno się odbywać w porozumieniu z lekarzami”. Dopytywany, czy rodzice nie powinni mieć prawa weta Śmiszek mówił, że „w pewnym wieku, a jest to wiek nastoletni, ludzie są już na tyle określeni, że mogą podejmować decyzje w porozumieniu z lekarzami”.
@niewiemjakiwybrac: 248-26 = 222 vs 212 pis + konfa.
Jeśli uważasz, że koalicja polega na "gaszeniu w zarodku", to powodzenia w odsuwaniu pisu od władzy :) te 3 ugrupowania MUSZĄ się dogadać a nie wzajemnie szantażować i stawać okoniem. Jeśli natomiast sądzisz, że Lewica swoje głosy odda i jednocześnie nie będzie chciała realizować swojego programu no to <mem z machającym papieżem>.
@voov100: normalny człowiek jest przerażony wojnami na świecie i zmianami klimatu, a nie jakąś lewicą, ale stawiam że nie masz za dużo lat, jak i ludzie plusujący takie wpisy
@TurboDynamo no już pisałem że akurat to, chociaż dużo znalesc nie umiecie, i oczywiście że lewica jak i każda inna partia ma swoje głupie pomysły. I jak by wyrzucili z niej tych właśnie "krzykaczy" to pewnie miała by więcej w wyborach.