Wpis z mikrobloga

Szybkie, proste zmiany do zrobienia w najbliższym czasie przez koalicję demokratyczną:

- przywrócić niedziele handlowe
- zalegalizować aborcję do 16 tygodnia życia płodu
- czystka w tvp z funkcjonariuszy pislamu i obsadzenie w roli szefa Tomka Lisa, albo Sekielskiego
- stała składka zdrowotna dla przedsiębiorców
- porzucić pomysł ze zwiększeniem 500+ na 800+
- usunąć z przestrzeni publicznej glapińskiego, ziobrę, marcinkiewicza, kaczyńskiego
- zrzucić z rowerka obajtka, postawić mu jakieś dobre zarzuty na początek żeby tylko dać pretekst do aresztowania celem zapobiegnięcia mataczeniu w dalszym postępowaniu
- wypyerdolić religie ze szkół do jakichś przykościelnych placówek


I nawet będzie się dało tu żyć dopóki nie nastąpią poważniejsze zmiany.

#wybory #polska
  • 57
@Bloodborn: 16TC to idealny okres żeby wprowadzić pełne równouprawnienie w zakresie aborcji
- kobieta do 8TC zgłasza się do lekarza i podaje dane przyszłego ojca
- ten jest informowany i ma 2 tygodnie na decyzję czy chce być ojcem, czy też nie i dokonuje aborcji prawnej
- kobieta poznaje jego decyzję i ma czas by zdecydować czy chce urodzić (i wychowywać dziecko sama) czy też nie

Poza tym do 20TC i
@bojackHorsemanPatataj:

Już to widzę... nie ma szans (przykro mi)

przywrócić niedziele handlowe


No, jak zlekceważą te miliony wyborców które tego nie chcą? To może rozwalić niepowstałą jeszcze koalicję
"PO+Nowoczesna+PSL+Hołownia+SLD+RAZEM+BIEDROŃ" - bo takie są fakty.

zalegalizować aborcję do 16 tygodnia życia płodu


To może rozwalić niepowstałą jeszcze koalicję
"PO+Nowoczesna+PSL+Hołownia+SLD+RAZEM+BIEDROŃ" - bo takie są fakty.

Jedynym rozsądnym i akceptowalnym scenariuszem w tym aspekcie jest powrót do "kompromisu - aborcyjnego".

czystka w tvp z
Zniesienie rejestracji kart pre-paid czyli ta wspaniała ustawa antyterrorystyczna w której takich kwiatów jak ten jest więcej ale myślę, że taki burdel jaki jest taki zostanie. Oni mają nas w tyłku.


@kopriszon: To było głupie ale nie zniosą tego.. a kto chce być anonimowy to i tak sobie poradził mimo istnienia tego przepisu.
Nie ma z numerami telefonów problemu, za 5zł idzie zarejestrować na jakiegoś słupa bez wychodzenia z domu.
W sumie to wymieniłeś same pierdoły... nieistotne z punktu dobrobytu, rozwoju, bezpieczeństwa, itd... oczywiście masz prawo do swojego zdania... ale to takie trochę infantylne


@Pan_krecik: zgadza się, to co wymieniłem to infantylne pierdoły, które chciałbym żeby szybko zostały wprowadzone i poprawiłyby mi nastrój :)
Mogę wiedzieć czemu chcesz religię #!$%@?ć ze szkół? xD


@mudmen: bo gówno ma to wspólnego z edukacją. Piszę to jako ponad 30letni mężczyzna, który na religię chodził. Nie żadne #gimboateizm. Po prostu jest to zbędny zapychacz. Szczególnie jak jest wyebany w środku plany i dzieciaki, które na to nie chodzą marnują godzinę.

Masz x religii, które są wyznawane przez Polaków. Dlaczego tylko jedna ma być uskuteczniana w szkołach? Czy to