Wpis z mikrobloga

Trzeba byc kompletnym ignorantem/trollem, żeby uważać, że nowy rząd będzie gorszy od PiSu, nawet najgorszy możliwy scenariusz, w którym wchodzimy do jakiegoś wyimaginowanego państwa unijnego gdzie każdy skrobię się jak chce, gdzie seks parady to codzienność ITP jest lepszy niż to, co stałoby sie, gdyby PiS rzadzil.przez najbliższe 4 lata, BEDZIE KRYZYS, już jest. PiS poradziłby sobie z nim w taki sam sposób jak zawsze - dając posady ciotkom i drukując pieniądze. Wolę niemiecki land niż bialoruskie pole ziemniakow.

Z tym że tak nie będzie.

To wszystko to urojenia skrajnych prawakow, którzy myślą że jak im dojdzie memcen do władzy to nagle będą zarabiać dużo więcej, a lewaków będzie dupa boleć.

Będzie tak:

Przez pierwsze pół roku zanim pozbędą się wszystkich stołków i funkcjonariuszy będziemy mieli duże napięcia w polityce, powoli będziemy wkraczać w rozmowy z Unią, podejrzewam, że przyjdzie globalny kryzys, przez który będziemy musieli jeszcze bardziej zacisnąć pasa - głupim politycznie byłoby wtedy wygaszenie socjalu, z resztą lewica się na to nie zgodzi, więc rząd tego nie zrobi. Inwestycje nie będą aż tak widoczne, bo trzeba będzie najpierw wyprowadzić Polskę do sensownego poziomu gospodarczego, tym bardziej po tym co glapa robił z tym krajem przez ostatnie lata

Nawet jeżeli się to nie sprawdzi, mam chociaż nadzieję, że wyjebia TVP, ludzie przestali myśleć, a to jest najgorsze.

#wybory #tvpis #ko #pis #tusk #urojeniaprawakoidalne #polityka
  • 54
@Retsew:

Nasze życie powinno polegać na ciągłym kwestionowaniu naszych poglądów


na tym polega dojrzewanie. Człowiek dorosły nie musi ciągle kwestionować swoich poglądów, ba, nie może, bo to oznacza jakieś rozdwojenie jaźni.

Błędnie próbujesz przenieść prawa świata nauki, gdzie trzeba kwestionować stan poznania (czego podczas COVIDu krótko nam panujący zabraniali) na grunt relacji społecznych.

Ad. starzy ludzie. Nie wiem czy masz 15 lat, ale jak się zetkniesz ze starymi ludźmi i spędzisz
@Retsew: a nie bierzesz pod uwagę że tube już mają więc nikt im nie zarzuci? Więc TVP zostanie jak było i dalej będzie szło na nie 3 miliardy rocznie xD
@Retsew Mnie boli że znów populiści i socjaliści wygrali jako głosujacego na #konfederacja. Już pierwsze kłamstwa trzeciej drogi która niby miała być pro gospodarcza. Ty to sobie żyj w urojonym świecie. Plan był mówiony przez Mencena 15% nikt nie ma większości i wtedy konfa wchodzi i pomaga założyć rząd albo powtarzamy wybory. To będzie niestety polityka znów wody w kranie nic się nie zmieni. Już teraz mówisz że PiS dobrze rządził
@Retsew chciałabym Ci wierzyć, od niedzieli mialam przeczucie że wygra ten kto powinien dla dobra kraju , i kiedy zobaczyłam że lewica ma większość pomyślałam tak ma być i już. Ale w nocy nie mogłam usnąć bo prześladowała mnie twarz tego rudego zdrajcy i wszystko co zrobił temu krajowi nie tak dawno temu. Nie umiem się cieszyć wiedząc że on tam coś knuje na grubo już na bank. Czuje że its over.
@Retsew najgorszy możliwy scenariusz, w którym wchodzimy do jakiegoś wyimaginowanego państwa unijnego gdzie każdy skrobię się jak chce, gdzie seks parady to codzienność

Ok, ale gdzie ten najgorszy możliwy scenariusz?
Ich boli to że pis przesrał wybory


@assninja: nie tylko ich to boli, ale też od pojawienia się pierwszych cząstkowych rozbudziła się w nich nadzieja na koalicję z PiS, która gasła z każdą godziną. Ileż oni w SM wysrali wpisów wyśmiewających opozycję, że będzie mieć mniej procent niż z Exit Polli.
najlepsze jest to że konfiarzy nie boli to, że Mentzen przesrał wybory, bo i tak nie liczyli na więcej niż kilkanaście procent. Ich boli to że pis przesrał wybory


@assninja: urojenia lewakoidalne taguj. Ja głosowałem na konfe i jestem zadowolony z wyniku wyborów. No może bym #!$%@?ł 3 drogę bo to są ludzie bezideowi co już wielokrotnie potwierdzili - będą głosowali jak im wiatr zawieje
Przez pierwsze pół roku zanim pozbędą się wszystkich stołków i funkcjonariuszy będziemy mieli duże napięcia w polityce, powoli będziemy wkraczać w rozmowy z Unią, podejrzewam, że przyjdzie globalny kryzys, przez który będziemy musieli jeszcze bardziej zacisnąć pasa - głupim politycznie byłoby wtedy wygaszenie socjalu, z resztą lewica się na to nie zgodzi, więc rząd tego nie zrobi. Inwestycje nie będą aż tak widoczne, bo trzeba będzie najpierw wyprowadzić Polskę do sensownego poziomu
@Retsew: Nie będzie od razu lepiej. Dla mnie najważniejsze, żeby tak rozliczyli pisowców z każdej afery i zabezpieczyli porządek prawny (juz nawet nie chodzi o wyroki dla pisowskich kundli) ale żeby nikt już nigdy więcej nie #!$%@?ł czegoś podobnego.
bo i tak nie liczyli na więcej niż kilkanaście procent.


@assninja: noo, tylko te kilkanaście procent miało spowodować, że będą trzecią siłą w Sejmie i będą mieć decydujący głos w każdej sprawie.
Jak najbardziej mają ból dupy o #!$%@? wybory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Retsew: A w jakiej #!$%@? skali cpk ma sens? radomia? Port który początkowo ma obsługiwać 40 mln pasazerow, czyli o ile pamietam 2x wiecej niz okecie czy tam chopin (nie chce mi się sprawdzać), z możliwością rozbudowy do 50 a potem 100 mln. Dodatkowo pierwsze lotnisko cargo z prawdziwego zdarzenia i infrastruktura okalająca całą inwestycję, która elegancko pomoże połączyć Polskę. Nie no, #!$%@? centralny port komunikacyjny z radomia, w sumie już