Wpis z mikrobloga

Trzeba byc kompletnym ignorantem/trollem, żeby uważać, że nowy rząd będzie gorszy od PiSu, nawet najgorszy możliwy scenariusz, w którym wchodzimy do jakiegoś wyimaginowanego państwa unijnego gdzie każdy skrobię się jak chce, gdzie seks parady to codzienność ITP jest lepszy niż to, co stałoby sie, gdyby PiS rzadzil.przez najbliższe 4 lata, BEDZIE KRYZYS, już jest. PiS poradziłby sobie z nim w taki sam sposób jak zawsze - dając posady ciotkom i drukując pieniądze. Wolę niemiecki land niż bialoruskie pole ziemniakow.

Z tym że tak nie będzie.

To wszystko to urojenia skrajnych prawakow, którzy myślą że jak im dojdzie memcen do władzy to nagle będą zarabiać dużo więcej, a lewaków będzie dupa boleć.

Będzie tak:

Przez pierwsze pół roku zanim pozbędą się wszystkich stołków i funkcjonariuszy będziemy mieli duże napięcia w polityce, powoli będziemy wkraczać w rozmowy z Unią, podejrzewam, że przyjdzie globalny kryzys, przez który będziemy musieli jeszcze bardziej zacisnąć pasa - głupim politycznie byłoby wtedy wygaszenie socjalu, z resztą lewica się na to nie zgodzi, więc rząd tego nie zrobi. Inwestycje nie będą aż tak widoczne, bo trzeba będzie najpierw wyprowadzić Polskę do sensownego poziomu gospodarczego, tym bardziej po tym co glapa robił z tym krajem przez ostatnie lata

Nawet jeżeli się to nie sprawdzi, mam chociaż nadzieję, że wyjebia TVP, ludzie przestali myśleć, a to jest najgorsze.

#wybory #tvpis #ko #pis #tusk #urojeniaprawakoidalne #polityka
  • 54
  • Odpowiedz
@elLimon: niesamowite ogólnie jest, że co nie czytam wpisów ludzi opozycji, to jest "mam nadzieję, że z tym kłamał", o co #!$%@? kaman, głosujecie na typa mając nadzieję, że was oszukuje?:D
  • Odpowiedz
@assninja: najlepsze to jest to, że wyborcy konfy to przede wszystkim dzieciaki (jak nie wiekowo, to mentalnie) wciąż na utrzymaniu rodziców, którzy myślą, że jak będą niższe podatki, to ich życie się odmieni o 180% i zaczną w końcu żyć. Otóż nie, piwniczaki zostaną piwniczakami, dopóki sami się nie ogarną.
  • Odpowiedz
Trzeba byc kompletnym ignorantem/trollem


@Retsew: mozna byc też zaślepionym wielbicielem Jarka- mam takiego ananasa w rodzinie, to co prawi prezes jest święte, reszta to samo zło. Opozycja wszystko robi źle. Z takimi się nie dogadasz.
  • Odpowiedz