Wpis z mikrobloga

Przypominam poprzednie rządy PO-PSL dla smarkaczy co nie znają / jeszcze się nie interesowali, oraz dla tych co zapomnieli:

1) Zarobki były niższe,

2) siła nabywcza średnich zarobków była niższa,

3) nie wspominając o płacy minimalnej poniżej granicy ubóstwa.

4) bezrobocie było znacznie wyższe

5) istniała republika kolesi - Platforma + zaprzyjaźnieni biznesmeni zgarniali całą śmietankę i większość wytworzonego PKB

6) jeśli chodziło o inwestycje gospodarcze lub poprawę warunków bytowych społwczeństwa to cały czas były teksty ,,nie ma pieniędzy" (bo musiało starczyć na to z pkt 5.)

7) budowa i remonty dróg marginalnie małe w porównaniu z rządami PiS

8) zatajane umowy z podmiotami czy to krajowymi czy zagranicznymi (gaz z Rosji)

9) wbrew obietnicom o obniżanie podatków, to podnoszenie ich

10) zawłaszczenie OFE na rzecz ZUS

11) chcieli przyjąć relokowanych nielegalnych imigrantów (nie zdążyli wprowadzić tego w życie).

P.S. Ja osobiście musiałem za PO za chlebem jechać siedzieć do Anglii do zwykłych robót i nie jestem ze wsi zabitej dechami, tylko z miasta wojewódzkiego. Niecały rok po objęciu rządów PiS wróciłem do kraju i mogłem, i zacząłem rozwijać się lepiej na etacie. A teraz? Robię dobre biznesy i się jeszcze bardziej rozwijam.

To były rządy PO-PSL. W rządach z dodaną do tego jeszcze Lewicą tym bardziej nie spodziewam się niczego dobrego dla kraju (ale ja się nie dam złamać).

#wybory #polityka #polska #historia
  • 140
1) Zarobki były niższe,


2) siła nabywcza średnich zarobków była niższa,


3) nie wspominając o płacy minimalnej poniżej granicy ubóstwa.


4) bezrobocie było znacznie wyższe


@Adamfabiarz: oczywista oczywistość bo Polska się rozwija od 30 lat i w długiej perspektywie zawsze jest lepiej
@Adamfabiarz:
1. To logiczne chyba, że w kraju dynamicznie rozwijającym się zarobki rosną z roku na rok i w 2023 roku będą duży wyższe niż w 2015. To samo będzie można napisać za 4 lata "patrzcie ile się zarabiało w 2023 a ile teraz w 2027".

5. To mnie #!$%@?ło. Republika kolesi. Teraz #!$%@? calutkie pisowskie rodziny siedzą w spółkach skarbu państwa, wszystkie zaprzyjaźnione fundacje, gazety, telewizje są dotowane na potęgę,
@camelinthejungle Praktycznie na każdym zgromadzeniu jest łamane prawo tak szczerze i to obojętnie czy latają jakieś hasła czy coś innego. A co do ACTA było jak było i łatka przyklejona że chciał cenzury. I właśnie fajnie że dałeś przykład akcji na redakcję wprost z taśmami jak CBA weszło. To fajnie podsumowuje rządy Tuska z zapędami totalitarnymi...była Platforma był PiS a teraz zobaczymy co się będzie dziać, może Jarek wyśle czołgi kto wie,
1) Zarobki były niższe,


2) siła nabywcza średnich zarobków była niższa,


@Adamfabiarz: NIesamowite, ale że 15 lat temu byliśmy biedniejsi!? Jak to!? Wina Tuska, że nie jesteśmy bogaci, jak Niemcy!

Ale teraz, to nie wina Kaczyńskiego, to też wina Tuska, że jest, jak jest.
Przypominam Ci poprzednie rządy pis 2005-2007 dla ciebie bo się nie znasz / jeszcze się nie interesowałeś, oraz dla tych co zapomnieli:


1) Zarobki były niższe,


2) siła nabywcza średnich zarobków była niższa,


3) nie wspominając o płacy minimalnej poniżej granicy ubóstwa.


4) bezrobocie było znacznie wyższe


5) istniała republika kolesi - Pis+ zaprzyjaźnieni biznesmeni zgarniali całą śmietankę i większość wytworzonego PKB


6) jeśli chodziło o inwestycje gospodarcze lub poprawę warunków bytowych
Przypominam poprzednie rządy PO-PSL dla smarkaczy co nie znają / jeszcze się nie interesowali, oraz dla tych co zapomnieli:


1) Zarobki były niższe,


2) siła nabywcza średnich zarobków była niższa,


3) nie wspominając o płacy minimalnej poniżej granicy ubóstwa.


4) bezrobocie było znacznie wyższe


5) istniała republika kolesi - Platforma + zaprzyjaźnieni biznesmeni zgarniali całą śmietankę i większość wytworzonego PKB


6) jeśli chodziło o inwestycje gospodarcze lub poprawę warunków bytowych społwczeństwa to
Ja osobiście musiałem za PO za chlebem jechać siedzieć do Anglii do zwykłych robót


@Adamfabiarz: Jak się umie tylko mielić jęzorem to pozostaje zmywak w Polsce lub w Anglii.
Ludzie wyjeżdżali bo Anglia otworzyła rynek pracy baranie.
Nooo #!$%@? covid i wojna na Ukrainie to są dużo łagodniejsze sutuacje zewnętrze niż za Tuska


@HaSSaN: oczywiście że łagodniejsze. Po prostu je zadrukowano.Teraz wróżę z fusów znowu będzie ciężko. Przyszłoroczny budżet, kiepskie wskaźniki w UE i Polsce wróżą recesję i znowu spadnie na PO xD
budowa i remonty dróg marginalnie małe w porównaniu z rządami PiS


@Adamfabiarz: xDDDD

Platforma budowała rocznie średnio więcej dróg, niż idioci z PiSu

Zarobki były niższe,


@Adamfabiarz: a z PRL jeszcze niższe

siła nabywcza średnich zarobków była niższa,


@Adamfabiarz: a za PiS przestała rosnąć i spadła pierwszy raz od 89 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do budy!