Wpis z mikrobloga

Oglądając te wszystkie obrazki, jak ludzie stali do 3 w nocy żeby móc odsunąć PiS od władzy myślę, że prawdę napisał o nas polski wieszcz iż:

"[…] Nasz naród jest jak lawa,
Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa,
Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi;
Plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi”.

#wybory
gadsh - Oglądając te wszystkie obrazki, jak ludzie stali do 3 w nocy żeby móc odsunąć...

źródło: NjVmZjM4YQs3DyxZYk9sHnRXeAMkFmJII09gSGIDdl4uQjwDIVE8DyYCdA0_QT4LIR10GiEbLxo_QixbYlAnGSYBOxNiUSMIMwl1D3kDfV5mVDtHfgB4CXtZYgl4GSwMblV3DHoEdlxjCzxZdQB8SCs

Pobierz
  • 12
@gadsh: Chyba raczej chodzi w tym o poparcie do dołączenia do nowego europejskiego superpaństwa. Skończyły się mrzonki o własnym biegunie siły i Trójmorzu. Ludzie boją się niezależności, która jest niepewna i ryzykowna i wybrali ciepłą wodę w kranie w nowej skonsolidowanej postnarodowej Europie z całkowitą władzą gdzieś w Brukseli, a raczej w Berlinie.

Czyli odwrotnie niż w tym wierszu, bo on jest o walce o niepodległość, a nie o rezygnacji z
@oydamoydam skończ #!$%@?ć, gdyby PiS w 8 lat zbudował silną Polskę, Trójmorze, elektrownie jądrowe i uzdrowił sądownictwo to sam bym na nich głosował, a oni tylko tupali nogą jak dzieciak i wydawali kasę na kredyt na emerytów.

Beknęli za jakość, a nie za żadną ideę. Jak się widzi ten burdel i kadry prawdziwych Polaków to się woli porządny zarząd kolonii. Przypominam że w Holandii rząd poleciał bo urzędnicy błędnie naliczyli kary 20
@Corranh: a standardy holenderskie to bicie polskich kibiców i prezesa Mioduskiego. I wypraszanie Polaków z restauracji i miasta bo są Polakami.

Przestań #!$%@?ć o standardach europejskich bo gówno o nich wiesz.
@Robol: Ja prosty czlowiek jestem, ale mysle ze jak by w Holandii #!$%@? komendant strzelil z granatnika w komendę, to conajmniej by mu po premii polecieli