Wpis z mikrobloga

Życzę wszystkim kobietom i facetom, którzy głosowali na lewicę, żebyście mieli kiedyś synów, wnuków i żeby zostali wyrzuceni przez kobietę z własnego domu, mieszkania, albo, żeby jakaś psycholka fałszywie oskarżyła ich o gwałt.

Wiem, że to jest straszne co mówię, ale z waszymi możliwościami intelektualnymi wy inaczej nie będziecie w stanie zrozumieć w jakie bagno władowaliscie kolejne pokolenia i być może siebie.

Serio, jest z wami tak źle, że szkoda w ogóle próbować cokolwiek tłumaczyć.

No, ale wy macie gdzieś innych i myślicie tylko o sobie, więc dopóki was i waszych dzieci to nie dotknie to będziecie ślepi.

Chcę, żebyście mieli synów i widzieli jak cierpią, jak są popychadłem, ktore znaczy w tym systemie już mniej niż gówno, jak odebrano im całą godność i sprawczość. Jak musi tyrać coraz więcej, do nieprzytomności na kolejne przywileje dla kobiet i nie dożywa emerytury.

Chce, bo inaczej nic się nigdy nie zmieni.

To właśnie nas czeka. Takie piekło.

#redpill #blackpill #bekazlewactwa #pieklomezczyzn #feministki #logikarozowychpaskow #pieklokobiet #wybory #polityka
  • 49
  • Odpowiedz
@zymotic: Mówię o tysiącu rzeczy, włącznie z tymi, które nas czekają.

A ile było przypadków, że kobieta umarła, bo nie mogła (nie nie chciała) dokonać aborcji w okresie gdy było 10 tysięcy zastosowań tej ustawy?

7 zażaleń nie dziwi, skoro facet i tak ma gówno do gadania. Wielu pewnie nie zgłosiło, bo założyło, że i tak ich wyśmieją, jak zawsze gdy facet ma problem.
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Ta ustawa jest niewygodna przede wszystkim dla wszelkiej maści patusów dopuszczających się przemocy (czyli grupie, która była do tej pory pod parasolem PiSu) i taka jest prawda.

Jak to jest, że ludzie, którzy nigdy nie mieli problemów z prawem jakoś nie obawiają się tej ustawy?

Bo wybacz, ale dyskutowanie o tym jest śmieszne. Chyba, że zbierzesz z kilkanaście rzetelnie udokumentowanych przypadków odnośnie tego, że ktoś rzeczywiście rękami policji sobie wyrzucił
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: W sumie nigdy nie głosowałem, żeby kogoś bolała dupa, ale Twój wpis (pełen urojeń, przekłamań, odpalony idealnie po porażce Konfy i pokazujący wszytko, co złe na tagu przegryw) daje mi jednak satysfakcję, że wybrałem Lewicę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zymotic: Nie dla zabawy, tylko dla własnych korzyści. Kobiecie może coś odpiertolic w dowolnym momencie. Poza tym sama ta ustawa to kropla w morzu piekła jakie przeżywają faceci. W razie rozwodu facet zostaje tak czy siak zazwyczaj zgnojony. I gotujecie kolejnym pokoleniom facetom takie samo piekło X10. Na prawdę nie chce mi się tłumaczyć komuś kto tego nie pojmie i tak.
  • Odpowiedz
@Ynfluencer no skoro jesteś taki super i w ogóle to swobodnie zbudujesz paroweczkowe imperium w jakimś innym kraju. Białoruś albo Rosja dla wyborcy konfederacji to kraina mlekiem i miodem płynąca
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: to tak jakbym ja tobie życzył by twoja dziewczyna, żona, siostra miały dziecko w zagrożonej ciąży i umarły bo bóg tak chciał a ziobro i Bosak zakazał aborcji
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Fajna ta opinia, taka zero-jedynkowa. Julki to tylko 10% wszystkich kobiet głosujących. Pozostałe to liberałki, centrystki czy lekkie konserwatywki, ale dla wszystkich z nich liczą się prawa kobiet. Konfa się na nie #!$%@?ła, więc nie dowieźli wyniku 10% nawet, a mogli. Więcej krytycyzmu wobec swojej grupy, a mniej sekciarstwa. Może wtedy byś nie srał urojeniami na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz