Wpis z mikrobloga

Życzę wszystkim kobietom i facetom, którzy głosowali na lewicę, żebyście mieli kiedyś synów, wnuków i żeby zostali wyrzuceni przez kobietę z własnego domu, mieszkania, albo, żeby jakaś psycholka fałszywie oskarżyła ich o gwałt.

Wiem, że to jest straszne co mówię, ale z waszymi możliwościami intelektualnymi wy inaczej nie będziecie w stanie zrozumieć w jakie bagno władowaliscie kolejne pokolenia i być może siebie.

Serio, jest z wami tak źle, że szkoda w ogóle próbować cokolwiek tłumaczyć.

No, ale wy macie gdzieś innych i myślicie tylko o sobie, więc dopóki was i waszych dzieci to nie dotknie to będziecie ślepi.

Chcę, żebyście mieli synów i widzieli jak cierpią, jak są popychadłem, ktore znaczy w tym systemie już mniej niż gówno, jak odebrano im całą godność i sprawczość. Jak musi tyrać coraz więcej, do nieprzytomności na kolejne przywileje dla kobiet i nie dożywa emerytury.

Chce, bo inaczej nic się nigdy nie zmieni.

To właśnie nas czeka. Takie piekło.

#redpill #blackpill #bekazlewactwa #pieklomezczyzn #feministki #logikarozowychpaskow #pieklokobiet #wybory #polityka
  • 49
  • Odpowiedz
@Walimbrachol: to nie są prawa, tylko przywileje dla kobiet, już dawno nie walczymy o równouprawnienie, ale o podbijanie uprzywilejowanej płci i gnojenie drugiej, ale trzeba mieć krztę rozumu i IQ powyżej 50 a to parametry dla wyborcy lewicy nieosiągalne.
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: To normalne, że w demokracji różne grupy społeczne walczą o poprawę swojej sytuacji, co może być dla zamordysty niespotykane, bo on myśli tylko w kategoriach my vs oni. Szkoda, że chłopy są tak mało aktywne w tym zakresie i dalej nie wnoszą o pełną opiekę nad dziećmi (lub chociaż naprzemienną) podczas rozwodów (chociaż moglibyśmy potwierdzić, czy Sądy rodzinne są faktycznie feministyczne, bo przy tak małej liczbie takich wniosków, nie ma
  • Odpowiedz
@Walimbrachol: I ty na prawdę uwierzyłeś, że lewica będzie też pochylać się nad tymi problemami mężczyzn, które poruszyłeś? Buahahahaha! Ptaszyno, te feministki z lewicy nawet sekundy nie poświęcą na takie tematy ile by nie było wniosków i działań w tym kierunku. Te wściekle feministyczne pudła z lewicy NIENAWIDZĄ mężczyzn i są skrajnymi hipokrytkami.

Gratuluję stary. Skazałeś na piekło wszystkich mężczyzn, którzy żyją i będą żyli, jeśli będą mieli pecha i trafią
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Wow, to są już bardzo srogie piguły byczku XD Chyba wszytko z pillowego bingo zostało odhaczone. Odpal sobie film SciFuna o prawdzie i fałszu i prześledź tok swojego rozumowania. Może wtedy zobaczysz, że świat nie jest taki zły i straszny.
  • Odpowiedz
@Walimbrachol:

Nie muszę. Opieram się na danych

1. Wiek emerytalny jest wyższy dla mężczyzn niż kobiet i lewica nic z tym nie zrobi, nawet przez ułamek sekundy im to przez myśl nie przejdzie. Mężczyźni żyją krócej, a później przechodzą na emeryturę.

2. Facet przegrywa większość spraw rozwodowych i praw do opieki lewica nic z tym nie zrobi, nawet przez ułamek sekundy im to przez myśl nie przejdzie, bo myślą tylko o
  • Odpowiedz
@Winiok: Mądre postulaty podał i ja się z nimi zgadzam, bo powinny być poruszane w przestrzeni publicznej. Szkoda, że żadna partia tego nie robi i to jest do zmiany. Śmieszkuję jednak z przedstawiania kobiet jak diabłów, ich winy za to wszytko i z tych urojonych i katastrofalnych wizji piekła mężczyzn, bo Lewica zdobyła marne 8,6 procent XD
  • Odpowiedz
@Walimbrachol: No bo kobiety to diabły cielesne... Nie bez powodu tyle było wiedźm w średniowieczu i rysunków w księgach. Kiedyś zrobiłem sobie takie porównanie między kobieta a diabłem. Jak chcesz to poszukam ale wyszłedl mi znak równości. Poza tym zapoznaj się z femme fatalne, zobacz ile mężczyzna traci przy podziale majątku, ile kobiet zabiło swoich mężów bądź wprowadziło tychże mężów w psychoze
  • Odpowiedz