Wpis z mikrobloga

Póki co ok 150 tys osób głosowało ZA przymusową relokacją imigrantów z bliskiego wschodu i zniesieniem bariery na granicy z Białorusią - a to dopiero wyniki z połowy komisji, więc pewnie będzie ich ze 300 tys. Zastanawiam się co ci ludzie chcieli osiągnąć zamiast po prostu odmówić przyjęcia karty ¯_(ツ)_/¯

#uchodzcy #imigranci #wybory #referendum #polityka #bekazlewactwa
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROMYOU - Póki co ok 150 tys osób głosowało ZA przymusową relokac...

źródło: temp_file3670183021232518424

Pobierz
  • 18
Póki co ok 150 tys osób głosowało ZA przymusową relokacją imigrantów z bliskiego wschodu i zniesieniem bariery na granicy z Białorusią

Zastanawiam się co ci ludzie chcieli osiągnąć zamiast po prostu odmówić przyjęcia karty


@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: przymusową relokację imigrantów i zniesienie bariery. 300k lewaków, szkodników, ojkofobów i debili się w kraju nazbiera. Ktoś tam ich przecież pod granicą wspierał i paszkwil Holland oglądał.
Zastanawiam się co ci ludzie chcieli osiągnąć zamiast po prostu odmówić przyjęcia karty

@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: ja odmówiłem przyjęcia ale gdybym wziął to zagłosowałbym 4x TAK.

To w jaki sposób sformułowali te pytania sprawiło że ich treść była nieistotna. Gdyby pytanie brzmiało "czy jesteś żyrafą" też bym zagłosował na tak.
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU:
ja odpowiedziałem tylko na pytanie o likwidację bariery, bo to było jedyne konkretne pytanie. Oczywiście odpowiedziałem TAK, bo uważam, że żubry i sarny powinny móc spokojnie sobie migrować bez zwracania uwagi na waśnie ludzi. No ale jak widać większość głosujących ma inne zdanie, trudno.