Wpis z mikrobloga

Smuci mnie że partie Klausa Schwaba zebrały łącznie ponad 90% poparcia w Polsce.
Cóż najwyraźniej ludzie w Polsce chcą zielonego komunizmu, likwidacji gotówki, wolności i zamordyzmu...
zasłużyliśmy na wszystko co nas wkrótce spotka... (ETS II juz od przyszłego roku frajerzy)

Pytanie do wyborców POPISu i lewicy - za jakim wariantem zamordyzmu głosowaliście - progresywnym czy ambitnym?

#wybory #polityka
henry-jest - Smuci mnie że partie Klausa Schwaba zebrały łącznie ponad 90% poparcia w...

źródło: c40 plan

Pobierz
  • 32
Pytanie do wyborców POPISu i lewicy - za jakim wariantem zamordyzmu głosowaliście - progresywnym czy ambitnym?


@henry-jest: a co, chcesz wprowadzić?

Bo ten zlepek informacji który wstawiasz to nie jest plan a badanie wpływu danych rozwiązań na emisje i nawet w artykule pisali że celów ambitnych nie są w stanie poprzeć i służą jako punkt odniesienia.

W sumie nie wiem czego oczekiwałem od prawaka, znajomości angielskiego czy potwierdzenia danych jakie wkleja
Cóż najwyraźniej ludzie w Polsce chcą zielonego komunizmu,


@henry-jest: idź se zatankować państwowe paliwko z państwowej rafinerii co to niby jest synonimem wolności.

A nie #!$%@? czekaj.

Orleny mają "awarię" a prądu co to się produkuje z prywatnych paneli na prywatnym dachu ciągle nie brakuje