Wpis z mikrobloga

@Tiab:
#!$%@? 8 lat rządów pisu, a ludzie dalej wierzą w socjalizm xD
swoją drogą, to trzeba zapisać te konkrety i ich z tego rozliczać, bo przecież by nie kłamali, c'nie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś spodziewa sie, że nagle zapłaci za swój wynajem 600 zł mniej to uspokajam, landlord wiedząc, że ludzie mają dodatek podniesie wam o 600 zł cenę i on będzie jedynym wygranym tego dodatku


@Tiab:

Na wolnym rynku ludzie będą rywalizować cenami i po prostu wynajmniej od tego landlorda, który obniży swoje ceny o te 600
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś spodziewa sie, że nagle zapłaci za swój wynajem 600 zł mniej to uspokajam, landlord wiedząc, że ludzie mają dodatek podniesie wam o 600 zł cenę i on będzie jedynym wygranym tego dodatku


@Tiab: i teraz pytanie na kogo głusują właściciele mieszkan? :)
  • Odpowiedz
landlord wiedząc


@Tiab: tutaj akurat ja licze ze polska pojdzie slaem portugalii i cywilizacji czyli narzuci z gory limity na cene wynajmu oraz #!$%@? giga pdoatek od nieruchomosci dla takch #!$%@? ludzi xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Trauma_Teddy Prawda etapu jest taka że " here wiadomo że kłamali bo tak trzeba Panie". Dla nich dowodem na słuszności ugrupowania jest wszystko. Spełnianie obietnic, nie spełnianie. Logikę zawsze da się nagiąć tak żeby nasza partia była mojsza i lepsza niż Twojsza ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@era347: Trzeba im przyznać, że pomimo obecności Tuska w polityce całkiem nieźle ze sobą współpracowali. Teraz odpalamy sztukę pod tytułem "Rząd PO-PLS-Lewicy", i coś tak czuję, że będzie to komedia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą najbardziej czekam na kredyty 0%, coś tak właśnie przypuszczałem że to 2% to jednak za drogo xD
Program madka 1500+ też jest fajny, taki niepisowski.
  • Odpowiedz
#!$%@? giga pdoatek od nieruchomosci

@Klepajro: .żaden rząd nie klepnie podatku katastralnego bo nawet posłowie Lewicy którzy krzyczą "mieszkanie prawem nie towarem" mają po kilka mieszkań które wynajmują xD
  • Odpowiedz