Wpis z mikrobloga

@poczatkujacywycoopowicz a na #!$%@? komuś ta apka idąc na wybory? 10 lat temu nie było apki i ludzie głosowali. Nie wiesz gdzie jesteś zameldowana czy jakiś masz okręg, serio? Gdy miałem te 18 lat nie było apki, a jakoa się dowiedziałem gdzie głosuje i jak głosować. Jedynym debilem tutaj jesteś ty bo #!$%@? tak, trzeba bym zameldowanym by oddać głos i trzeba być w swoim okręgu. Jeski nie masz meldunku to do
@UserNotFondue: nie zesraj się. Są ludzie którzy są na wyjeździe lub z różnych względów muszą użyć akurat mObywatela. Nie popieram tego ale lepiej żeby zagłosowali niż nie.
@m76859: Ale piszesz głupoty, Ty chyba ne podrozujesz, nie masz pojęcia ile sytuacji jest w życiu, ze szybciej cie ten plastik, a dosłownie dwa plastiki, uratuja niż telefon xD. Konesery życia z telefonami xD
Jedynym debilem tutaj jesteś ty bo #!$%@? tak, trzeba bym zameldowanym by oddać głos i trzeba być w swoim okręgu. Jeski nie masz meldunku to do jakiego okręgu mają cię przypisac? Z kim ja tu #!$%@? siedzę


@zielony_goblin: co za debil
@UserNotFondue: nie zesraj się. Są ludzie którzy są na wyjeździe lub z różnych względów muszą użyć akurat mObywatela. Nie popieram tego ale lepiej żeby zagłosowali niż nie.


@m76859: czemu niby w podrozy mialbys nie miec dowodu osobistego? co to sa za rozne wzgledy?