Wpis z mikrobloga

@R187: Dokładnie. Dlatego Izrael na spółkę z USA robi nam niedźwiedzią przysługę. USA mogłoby sobie zabrać ich do Teksasu czy innego stanu ale wiedzą czym to pachnie i będą wciskali tych ludzi gdzie się da byle nie do siebie.

Gaza to tylko połowa problemu. Na zachodnim brzegu mieszka 3 miliony ludzi a to razem 5 milionów. Jestem ciekawy gdzie ich wszystkich upchają bo na pewno nie u siebie.
@Aquamen: Wystarczą proste regulacje i każdy naród by mógł sobie pozwolić na odrobinę brutalności, ale widocznie ktoś wyżej rozdaje karty, bo ja wiem, że mogą istnieć władzę niekompetentne, ale nawet debil by zauważył, że to wszystko sobie upadnie i sobie ten głupi ryj rozwali. Jak już chcą ratować tym demografie, to przyjmować tylko potrzebną ilość i to taką małą w zapewnieniu, że dana jednostka będzie w stanie napędzać śrubki w systemie,
@Aquamen: Europa czyli Europejczycy. Przecież to oni decyduja czy ich przepuszczą. Skoro chcą, to poniosą tego konsekwencje, zarówno pozytywne jak i negatywne. A że mogą być ich nieświadomi - nieważne, to był ich wybór i konsekwencje będą.