Wpis z mikrobloga

@JanuszPDM: o 20:45 jest mecz na stadionie narodowym i bedzie tam zamach i potym zamachu wystapi kaczynski i powie ze puki sprawca tych zamachow nie zostanie schwytany to wybory zostaja zawieszone i tyle z waszego glosowania
a nie mam partii zgodnej z moimi oczekiwaniami, to nie uczestniczę.


@Mddzms99: Nigdy nie będzie takiej partii która w całości zgadza się z twoimi poglądami, a nawet jakby była jakaś bardzo zbieżna to i tak będzie rządzić w koalicji. Także oddany głos to kompromis, jak tego nie rozumiesz to biernie dzisiaj oddajesz głos na największą partię.
@dwal: właśnie nie ma sensu bo ludzie nie chodzą na wybory, a Ci co chodzą w większości głosują na popis. Może jakbyście ruszyli dupy i zagłosowali na mniejsze partie to by się stopniowo coś zaczęło zmieniać. Ale nie, lepiej być "niezależnym oświeconym" a potem zgrzytanie zębów bo trzeba emigrować albo dzieci Wam wyjadą z tego #!$%@?
Ja już straciłem nadzieję na to, że cokolwiek się w tym kraju zmieni.


@Najmilszy_Maf1oso: rzeczywiście masz rację, na takich Węgrzech kompletnie nic się nie zmieniło przez ostatnie 20 lat przez złe wybory obywateli. Demokracja kwitnie. A też mieli czas, żeby zmienić kierunek, teraz nawet jakby chcieli to nie dadzą rady.
Kiedy inni jak przygłupy ekscytują się polityką, skacząc sobie wzajemnie do gardeł i myślą, że coś się zmieni


@Mddzms99: Robią dokładnie to samo co ty, poza tym śmiesznym strojeniem się na freethinkera
Chciałbym oficjalnie NAPLUĆ z tego miejsca na każdego któremu nie chcę się dziś iść na #wybory nie zależnie od tego na kogo by zagłosował. Oczywiście podwójnie chciałbym OPLUĆ tych którym się dziś nie chcę iść ale będą pisać o polityce na mirko regularnie.


@JanuszPDM: ale wiesz że możesz sam sobie co najwyżej napluć, bo nie ma obowiązku chodzenia na wyboru i uczestniczenia w tej szopce? Wybory zmieniają jedynie świnie u koryta,
@Mddzms99: „ Głosowanie to nie małżeństwo, tylko transport publiczny. Nie czekasz na "tego jedynego", który jest perfekcyjny. Wsiadasz do autobusu A jeśli nie ma żadnego, który jedzie dokładnie do celu twojej podróży, to nie zostajesz w domu nadąsany, tylko wsiadasz do tego, który dociera najbliżej tego miejsca, w którym chcesz być. Każdy głos ma znaczenie.”