Wpis z mikrobloga

jestem taka przebodzcowana, że oglądam teraz film i jednocześnie tiktoki na telefonie. w robocie jak siedzę to też słucham podcastów, patrzę na telefon czy pani z przedszkola nie napisała smsa. do srania telefon, do gotowania telefon, przed spaniem telefon. jak jestem z mężem i córką, to jeszcze pół biedy, bo odkładam, ale jak jestem sama to jakiś dramat.
#zalesie #gownowpis #logikarozowychpaskow
  • 59
@everytime: zwierzęta telefoniarskie są dla mnie najgorsze
nadal sie gapcie w te wasze gówno ekraniki 5 cali. Ja jak wracam na chate to rzucam to gówno w kąt i #!$%@? na 27 calowym monitorze jak pan a nie jak zwierze
jak jestem z mężem i córką, to jeszcze pół biedy, bo odkładam, ale jak jestem sama to jakiś dramat.


@everytime: no to jeszcze nie jest źle. Kolega opowiadał, że jego żona nawet na chwilę nie przestaje się gapić w telefon. No i ty to zauważasz, więc jeszcze jest nadzieja.
@everytime mialem podobnie, aż córka się wkurzyła i mówi że jak idę do toalety z telefonem to dłużej siedzę więc nakleiła na drzwi kartę z zakazem telefonów. Iw sumie działa, bo jeśli mam złamać ten zakaz to już świadomie a nie jak wcześniej biorę z przyzwyczajenia. A przed snem zacząłem czytać książki, to była jedna z lepszych rad jakie dostałem. Nie dość że jakoś snu wzrosła i zniknęły problemy z zasypianiem, to