Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś pokaże inne media, które znalazly / nagłośniły więcej afer niż TVN i Gazeta Wyborcza.

Bez whatabothizmu, bez zmian tematu, kto?
Jak tam fani Solorza, co tak cicho?

Tak, to są wolne media i bardzo, bardzo dobrze wykonują swoją funkcję. Dzięki nim mamy jeszcze w tym kraju szansę na demokrację.
Bez nich o aferach dowiadywali byśmy się z zagranicy jak Węgrzy albo wcale.
Bez nich my na wykopku i reszta społeczeństwa nie miałaby realnego wyboru.
olo1917 - Niech mi ktoś pokaże inne media, które znalazly / nagłośniły więcej afer ni...

źródło: 1000008421

Pobierz
  • 162
  • Odpowiedz
@olo1917: nawet uwielbianą swego czasu przez prawactwo aferę reprywatyzacyjną w Wwa opisała i nagłośniła, uwaga, Gazeta Wyborcza

Chętnie bym zobaczył Wpotylicę jadącą np. po Sasinie, ale chyba nie dożyję xD
  • Odpowiedz
  • 58
@Cogres

@olo1917: a jak tam afera z podsłuchiwaniem prezesa Nik, dalej Tvn udaje, że największa afera polityczna od kilkunastu lat nie istnieje?


Największa afera xD? Wy naprawdę żyjecie w alternatywnej rzeczywistości
  • Odpowiedz
@olo1917: nie przejmuj się, dla wykopków GW i TVN byłby spoko tylko i wyłącznie wtedy, gdyby ciągnęły lachę narodowcom i przedrukowywały teorie spiskowe z szurskich stronek.
  • Odpowiedz
@olo1917 nie do końca są to wolne media. Ja pamiętam co robią od ponad 10 lat. Fakt, trzeba przyznać, że afer nagłośnili i chwała im za to, ale czemu milczeli przez 3 lata na temat opozycji? Dlaczego nie cisnęli opozycji, że przez ponad 3 lata nie potrafili stworzyć jakiekolwiek konkurencji dla rządu? Dlaczego żadna osoba z "wolnych mediów" nie chciała połączyć siły z opozycja, żeby zamknąć któregoś pisiora? Dlaczego nie nagłaśniają kto
  • Odpowiedz
@mskiper: Widać nie rozumiesz, to może prościej: to że ujawniają to nie jest ich ciąg do sprawiedliwości, ujawniają wyłącznie to co jest im na rękę ze względów politycznych. To nie jest powód do dumy, właśnie z powodu motywacji.
Jeżeli np Sakiewicz ujawni aferę w PO to mam klaskać? Nie, bo jest pisowskim funkcjonariuszem i zrobi to we względów politycznych, żeby przypodobać się prezesowi. Oczywiście dobrze że afery są nagłaśniane, obojętnie po
  • Odpowiedz
@olo1917: akurat TVN robiło największe pranie mózgu szczególnie za covida manipulując wiadomościami byle tylko gówno burza wychuchla i a więcej podawali nie sprawdzone informacje.
  • Odpowiedz
@olo1917: mordo nie rozumiesz, że to nie są wolne media, bo nie pokazały konfederacji w samych superlatywach, a Kraśko nie zrobił jej darmowego spotu wyborczego ukazując memcena jako bardzo zatroskanego o podatki i prawa gejów

XDDDDDD
  • Odpowiedz
@olo1917: poważna odpowiedź na najwidoczniej trollowy post (a może nie trollowy, ludzie wierzą, że woda utleniona leczy raka, to mogą też wierzyć, że tvn jest obiektywny i wolny)

Nagłośniły najwięcej, bo są największe, siłą rzeczy przekazują najwięcej informacji. Kto ma nagłośnić więcej, kurier częstochowy z nakładem 200 egzemplarzy?

To, że są największe, z czegoś wynika i bynajmniej nie z ich jakości.
  • Odpowiedz
@olo1917 bardzo Cię przepraszam za to co napiszę, ale jesteś skończonym idiotą. Nie ma czegoś takiego jak wolne media. Wbij to sobie do pustego łba i nie siej propagandy
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: W wolnych mediach chodzi o to, by były wolne od nacisków rządowych, a nie o to, by były obiektywne.
@saviola7: Ja nie widzę w tym frazesu. Dostęp do informacji jest fundamentem demokracji. A prawda jest taka, że gdyby nie taki TVN, czy Onet, to o większości rzadowych afer byś się nigdy nie dowiedział. Ciężko jest z kolei mówić o świadomym, wolnym wyborze, gdy jesteś niedoinformowany.
  • Odpowiedz