Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś pokaże inne media, które znalazly / nagłośniły więcej afer niż TVN i Gazeta Wyborcza.

Bez whatabothizmu, bez zmian tematu, kto?
Jak tam fani Solorza, co tak cicho?

Tak, to są wolne media i bardzo, bardzo dobrze wykonują swoją funkcję. Dzięki nim mamy jeszcze w tym kraju szansę na demokrację.
Bez nich o aferach dowiadywali byśmy się z zagranicy jak Węgrzy albo wcale.
Bez nich my na wykopku i reszta społeczeństwa nie miałaby realnego wyboru.
olo1917 - Niech mi ktoś pokaże inne media, które znalazly / nagłośniły więcej afer ni...

źródło: 1000008421

Pobierz
  • 162
  • Odpowiedz
  • 4
XD

Nie chcę mi się wołać cymbałów powyżej, na szybko przypomnienie z mojego komentarza wyżej co to są wolne media.

https://wykop.pl/wpis/73212877/niech-mi-ktos-pokaze-inne-media-ktore-znalazly-nag#258513313

Niektórzy nie mają pojęcia co to jest wolność prasy a do plucia pierwsi:
Wolność prasy (wolność druku, wolność mediów) – jedna z podstawowych wolności obywatelskich, oznaczająca funkcjonowanie prasy i druku bez prawnych i politycznych restrykcji czy ingerencji cenzury[1].
  • Odpowiedz
@olo1917: Od śpiewania peanów na TVN i GW mi daleko, ale prawda jest, że oni i np. Jadczak z WP czy Stankiewicz z Onetu dokopują się do rzeczywistych afer. A rządówkę co? A to, że duklanowski potrafi jakimś cudem, dziwnym trafem wejść w posiadanie akt sprawy, która była utajniona i pozwolić na wtórną wiktymizacje ofiary pedofila, po czym 2 miesiące potem ta ofiara popełnia samobójstwo. A wszystko po to, żeby niby
  • Odpowiedz
@olo1917: konfederaci niestety mają pewien uraz po ostatnim wywiadzie z Kraśko, więc trzeba im współczuć ;)
Oczywiście nie potrafią się odnieść, tylko jakieś inwektywy.
Największa beka rzeczywiście jest z Polsatu, który żadnej afery nie ujawnił, a wywiad u Rymanowskiego wygląda w ten sposób:
- jest afera Panie polityku?
- nie, nie ma afery, kiedyś to były afery, teraz nie ma afer.
- to fajnie. A gdzie Pan jedzie na wakacje?
  • Odpowiedz
xD

@Mr_3nKi_:
Wiesz co, w wolnych mediach NIE idzie wcale by były idealnie bezstronne, bo wtedy szansa na wykrywanie afer jest znikoma. Weźmy taki Polsat, który liczy na kasę z reklam od każdego rządu i tylko ledwo ich skubie, praktycznie nic. Tyle, by niektórm jełopm wydawało się, że "Polska jest najbardziej obiektywny" XDDD
Jak myslisz, kto będzie bardziej drążył afery, ktoś kto ma wszystko w piździe, czy ktos, kto kogos nie
  • Odpowiedz
No nie wiem, choćby Wykop.pl ?


@Indoktrynator: dokładnie, zespół dziennikarzy śledczych wykopu wykrył więcej afer od TVNu! XD Chyba nie jest ciężko załapać, że wykop jedynie nagłaśnia afery wykryte przez inne media, bez których nie byłoby co nagłaśniać, bo by nie zostały wykryte?
  • Odpowiedz
@olo1917: a jakie afery ma pokazywać TVP skoro PO nie jest u władzy? Do PO nic nie należy więc trudno o jakieś afery. Znowu jak PO przejmie władze to TVP stanie się ich własnością a TVN będzie im sprzyjać więc też nie usłyszycie o żadnych aferach.
  • Odpowiedz
whatabothizmu


@olo1917: What about you shut up xd chyba ta nibyanonimowość tu powoduje, że piszecie takie bzdety. Gdyby ta TV nie sprzyjała tak perfidnie tylko jednej stronie politycznej (albo nie daj boże sprzyjała tym, których nie lubicie), albo orałaby wszystkich równo, to tak samo byście nie już nie śpiewali.

Swoją drogą, że wam się chce bawić w te wysrywy nawet przy ciszy wyborczej, to szczerze współczuję
  • Odpowiedz