Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś pokaże inne media, które znalazly / nagłośniły więcej afer niż TVN i Gazeta Wyborcza.

Bez whatabothizmu, bez zmian tematu, kto?
Jak tam fani Solorza, co tak cicho?

Tak, to są wolne media i bardzo, bardzo dobrze wykonują swoją funkcję. Dzięki nim mamy jeszcze w tym kraju szansę na demokrację.
Bez nich o aferach dowiadywali byśmy się z zagranicy jak Węgrzy albo wcale.
Bez nich my na wykopku i reszta społeczeństwa nie miałaby realnego wyboru.
Pobierz olo1917 - Niech mi ktoś pokaże inne media, które znalazly / nagłośniły więcej afer ni...
źródło: 1000008421
  • 162
@olo1917: typie ale to na takiej samej zasadzie pisiorskie media przed 2015 były wolnymi mediami - a i owszem, niech sobie istnieją i nadają, piszą co chcą, ale nie są bezstronne. Równie dobrze możesz powiedzieć, że Radio Maryja to są wolne media, zwłaszcza pod nieprzychylnymi im rządami.

Nie jest to wyłącznie polski problem, ale generalnie media bezstronne i rzetelne podające jedynie kto co kiedy gdzie co zrobił nie istnieją bo 1)
I co tam jest? Jest to że różni politycy bywali na imprezach SKOK W. I co? I


@Cogito-sum: Znaczy że nie zrozumiałeś filmu, gdyż głównym architektem smrodu skokowego jest senator Biernacki i chopaki z kasy krajowej.

Eh, a Tusk mógł to łatwo spuścić w kiblu - wystarczyło onegdaj nie rozciągać nad ten burdel ochrony BFG-owskiej (czego same skoki nie chciały, bo to ujawniło sporo smrodu) i pozwolić systemowi się zapaść.
@olo1917: Zgadzam się z Tobą, można różne rzeczy zarzucić wyborczej ale imo jest to najlepsza gazeta w Polsce. Najlepszy oddział dziennikarzy śledczych. Nawet ją prenumeruję żeby dalej działali choć rzadko ich czytam.
@olo1917: Znaczna część tych "afer" to problemy z dupy których nikogo nie obchodzą, typu: "prezydent powołał jakąś radę do spraw nauki i nie ma tam żadnej kobietki", albo "Kaczyński chce postawić 2 wieżowce", lub typowe bicie piany "LGP,aborcja,polexit".
@olo1917: Haha, nie rozśmieszajcie mnie. TVN i wolne media. Taki sam shit jak TVP. Oczywiście, powiecie, że TVN prywatne a TVP państwowe. Wiadomo, ale to nie zmienia faktu, że nawet obok obiektywizmu nie stali. I kazdy kto ma rozum to widzi. Na zachodzie, np. we Francji raczej regułą jest, że media nie są w rękach obcego kapitału, żeby uniknąć takiej propagandy jaką serwuję TVN i media z nimi powiązane na co