Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś pokaże inne media, które znalazly / nagłośniły więcej afer niż TVN i Gazeta Wyborcza.

Bez whatabothizmu, bez zmian tematu, kto?
Jak tam fani Solorza, co tak cicho?

Tak, to są wolne media i bardzo, bardzo dobrze wykonują swoją funkcję. Dzięki nim mamy jeszcze w tym kraju szansę na demokrację.
Bez nich o aferach dowiadywali byśmy się z zagranicy jak Węgrzy albo wcale.
Bez nich my na wykopku i reszta społeczeństwa nie miałaby realnego wyboru.
olo1917 - Niech mi ktoś pokaże inne media, które znalazly / nagłośniły więcej afer ni...

źródło: 1000008421

Pobierz
  • 162
  • Odpowiedz
@Demaxian: Taaaa, robienie gwiazdy z chorej psychicznie kobiety, a potem odcinanie się od niej kiedy zacznie odwalać. Tylko dziwnym trafem zanim coś się znajdzie na tvn ja już wiem o tym wcześniej z wykopu. Internet jest szybszy pogódź się z tym.

Oczywiście, TVN to najlepsza polska stacja, zresztą alternatyw zbyt wielu nie mamy. Są trafne reportaże ruszające problemy prostych ludzi czy też znajdowanie afer (swoją drogą zdjęcia spod ambasady polskiej
  • Odpowiedz
@olo1917:
op: zadaje rzeczowe pytanie
wykopki: aaaeeeeeueee hau hau, mam 5 lat więcej od ciebie więc jestem wyrocznią! eaaaaeuu

Podejrzewam, że mimo ciszy wyborczej panująca nam partia ostro pracuje swoją armią trollów.

A jedyna afera jaką wykrył wykop to żona Lewandowskiego, która gówno normalnego człowieka obchodzi.
  • Odpowiedz
@olo1917: czemu te prawackie zakute łby ciągle tutaj próbują dyskutować z tym, że TVN nie jest obiektywny, jak jedyne o czym OP napisał to, że to są po prostu wolne media i publikują to co im pasuje? XDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@olo1917: #heheszki jak nic, gość się obudził rano w sobotę i postanowił zaspamować wykop "podziękowaniami" dla skrajnie manipulujących opinią publiczną mediów.. media, które jadą w tym samym peletonie co TVP, zaraz za ich plecami.

Zapamiętajcie - jak tylko władza się zmieni, gówno będziecie wiedzieć z tych samych mediów, co tak na prawdę w Polsce się dzieje. ZERO afer, zero rzetelnej informacji - słodko pierdzące partyjne gówno. Polska nagle
b.....n - @olo1917:  #heheszki jak nic, gość się obudził rano w sobotę i postanowił z...

źródło: polsat

Pobierz
  • Odpowiedz
@FrasierCrane @Dragonan @olo1917 ojej wykopki się zesrały xD
Ludzie zlitujcie się, nie róbcie sensacji z czegos co jest powszechnie wiadome. Nie od roku oglądam i komentuje na #tvpis jak i inne sprzyjające wiadomo komu media.
Ale tez nie podniecajmy się nie wiadomo jak, bo i tak to wszystko ch… warte, jedna jak i druga stacja manipuluje (hehe która bardziej i jest pionierem to wiadomo xD) wiec już
  • Odpowiedz
Widać nie rozumiesz, to może prościej: to że ujawniają to nie jest ich ciąg do sprawiedliwości, ujawniają wyłącznie to co jest im na rękę ze względów politycznych. To nie jest powód do dumy, właśnie z powodu motywacji.

Jeżeli np Sakiewicz ujawni aferę w PO to mam klaskać? Nie, bo jest pisowskim funkcjonariuszem i zrobi to we względów politycznych, żeby przypodobać się prezesowi. Oczywiście dobrze że afery są nagłaśniane, obojętnie po której stronie, ale medialni funkcjonariusze polityczni budzą jedynie obrzydzenie.

A i tzw "wolne media" i pisowskie jakoś tak dziwnie pierdziały w jedną trąbkę jeżeli chodzi o najważniejszą aferę: covid.

A teraz tak samo nic nie mówią o rozwaleniu gospodarki, proinflacyjnych tarczach, 150(?) tys nadmiarowych zgonów...

Przypadek? ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu:

Haha, nie rozśmieszajcie mnie. TVN i wolne media. Taki sam shit jak TVP.


Powiedz mi że głosujesz na faszyzującego Bosaka robiącego klipy pod Epic Cliffhanger Battle Music.mp3, bez mówienia że na niego głosujesz.
  • Odpowiedz
@kamilego960:

Znaczna część tych "afer" to problemy z dupy których nikogo nie obchodzą, typu: "prezydent powołał jakąś radę do spraw nauki i nie ma tam żadnej kobietki", albo "Kaczyński chce postawić 2 wieżowce", lub typowe bicie piany "LGP,aborcja,polexit".


Ślepy mówi, że nie widzi różnicy. Łysy mówi, że każdy grzebień jest taki sam. Bardzo ładnie nastawiły cię twoje media i twój dyskurs przeciwko innym. Nie wiem natomiast, skąd ta duma z
  • Odpowiedz