Wpis z mikrobloga

@mickpl: A jakby ktoś się zastanawiał dlaczego nic nie dodaję to jakiś moderator pousuwał wszystkie moje wpisy krytykujące jedną z opcji politycznych dodane przed ciszą wyborczą, które weszły w gorące XD

A jak to się stanęło, że mimo wszystko coś piszę - no to zapomnieli przy blokadzie wyłączyć użytkownikom możliwości odpowiadania na własne wpisy.

Z fartem XD
@mickpl: niby cisza, a ja właśnie wyciągnąłem ze skrzynki agitację wyborczą. Jedna kandydata na posła, wielodzietnego pana T. z Poznania, nie z frakcji rządowej. Druga to kampania referendalna, ale gazetka wręcz zajebista, formatowanie jak z Faktu, serio majstersztyk wyborczy. Wrzucę jutro wieczorem, bo w sumie nie wiem, czy referendum też ta cisza dotyczy, a nie chce mi się biegać po prokuratorach za jakiś skan robiony dla plusów.

Ta cisza i spokój
@mickpl: Uważam, że wybierać się powinno na podstawie osiągnięć nie plakatów. Typ z typiara powinni całe 4 lata zapier... Żebym ja wiedział kogo wybieram i co dla mnie zrobił.
dostałem bana


@mickpl: LOL, co ta moderacja xD Będziemy o Tobie pamiętać. Wracaj z pełnymi siłami szitpostować o nieruchach i NBP. Chyba że nie wracasz, to daj gdzieś znać gdzie - info się rozejdzie.

A jak to się stanęło, że mimo wszystko coś piszę


@mickpl: LOL xD

Piękne podsumowanie Mirko 2.0.
zapomnieli przy blokadzie wyłączyć użytkownikom możliwości odpowiadania na własne wpisy.


@mickpl: eee takiej blokady nigdy na wykopie nie widziałem, a bylem tu przed mikroblogiem