Wpis z mikrobloga

#konfederacja #polityka
Głosowałem na Konfederację w 2019, zagłosuję i teraz. Przez te 4 lata udowodnili mi, że to była słuszna decyzja. Walczyli o moją wolność w czasie pandemii, gdy chciano mi ją odebrać. Gdy czułem się dyskryminowany przez wielu polityków innych partii tylko dlatego, że nie zdecydowałem się przyjąć do organizmu eksperymentalnego preparatu, tylko oni stawali w mojej obronie. Sprzeciwiali się rozdawaniu pieniędzy podatników i nachodźcom, tak jak obiecali. Uszanowali wolność wszystkich, nawet tych nienarodzonych, bo każdy ma prawo do życia! Interes Polski zawsze był dla nich najważniejszy, nawet gdy ze wszystkich stron oczekiwano od nich, żeby postawili inny kraj ponad nasz, a tylko dlatego, że tego nie zrobili, próbowano przypiąć im łatkę rosyjskich agentów, mimo że od początku potępili atak Rosji na Ukrainę. Są atakowani ze wszystkich stron, co tylko udowadnia, że są prawdziwą antysystemową partią i jedyną alternatywą dla tego układu, który przez tyle lat rządzi Polską. Pamiętam jak 4 lata temu sondaże do samego końca nie dawały im szans na wejście do sejmu, jednak udało im się zdobyć prawie 7%. Idźcie 15 zagłosować na Konfederację i bądźcie z tego dumni, bez względu na to ile szczekaczy będzie ujadać.
Pobierz QuisUtDeus - #konfederacja #polityka
Głosowałem na Konfederację w 2019, zagłosuję i t...
źródło: Konfederacja
  • 25