Wpis z mikrobloga

biedna uciśniona przez system partia, nie mogą się pokazać w mediach :c

No chyba że wujek Mentzen nie poradzi sobie w wywiadzie, to wtedy należy zaorać całą stację xD


@Gieremek: ja naprawdę jestem ciekaw waszych neuropejskich akrobacji, gdyby czysto gdybając, nagle z dnia na dzień wjechała do Polski duża zagraniczna TV, która zaczęłaby pluć na wszystkich oprócz Konfy i stosować standardy "dziennikarstwa" z TVP/TVN wobec m.in. waszych kolegów z KO i
Partia z poparciem 8-10~%, ma 0 sekund w publicznej telewizji przez dwa kwartały, oczywiście według wyborcy KO/3D/Lewicy wszystko w porządku.


@Nighthuntero: pokażesz takiego wyborcę czy jak typowy fajnokremlak kłamiesz a później odnosisz się do tego kłamstwa jak do faktu?
ale mam beke jak widze cie pod kazdym postem jak srasz pod siebie byle tylko coś napisać negatywnego haha co za debil ludzie patrzcie


@dlugiespanko: jeśli chcecie więcej widzowie to nie zapomnijcie dać suba i dzwoneczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Partia z poparciem 8-10~%, ma 0 sekund w publicznej telewizji przez dwa kwartały, oczywiście według wyborcy KO/3D/Lewicy wszystko w porządku.

@Nighthuntero: To jest akurat zwykła projekcja Konfederatów. Zdecydowana większość wyborców KO/3D/Lewicy uważa, że w TVP powinien panować pluralizm. Przeciętny wyborca tych partii był nawet w stanie przyznać, że w ostatniej debacie dobrze wypadli Bosak z Hołownią, a Tusk raczej słabo, co wyraźnie było widać na wykopie. Konfederaci wygodnie pomijają te fakty
No chyba że wujek Mentzen nie poradzi sobie w wywiadzie, to wtedy należy zaorać całą stację xD


@Gieremek: w którym momencie Mencen nie poradził sobie z Kłeczkiem TVNu?
Pytam jako niedoszły wyborca KO/3D
@Nighthuntero: No tak, dokładnie. 'Fajnopolactwo' broni TVP, bo nie pokazywali Konfy w ogóle. Bo wcale nie jest tak, że jak pokazywali jakąkolwiek inną partię, to absolutnie zawsze w negatywnym świetle. I wszyscy uszami klaszczą, że TVP jest tak wspaniałe, że nie pokazuje Konfy. Może gdyby połowa z was nie zagłosowała na Dudę w 2 turze, to dziś TVP wyglądałoby normalniej, ale co tam głupia baba się zna...