Wpis z mikrobloga

Mam trochę #!$%@? na politykę i średnio się tym interesuje. Kiedyś byłem kucem ale z wiekiem się wyrasta z konfederacji. Na co mam głosować? Wiadomo: #pis odpada. #konfederacja odpada bo
- wejdzie w koalicję z PiSem
- są światopoglądowymi zamordystami gorszymi niż PiS, przeciwnicy aborcji
- nie mają planu na gospodarkę
- członkowie to chodzące memy
- rusofile
- narodowcy
#lewica odpada bo jestem facetem. Facetem głosujący na lewicę to jak żyd głosujący na NSDAP. Ale to oczywiście nie jedyny powód.
#tusk odpada bo ma swoje za uszami, pamiętam ile wałów było za jego czasów. Może kradli tyle co pis albo więcej ale lepiej się z tym kryli.
#trzeciadroga #holownia pamiętam jako mało zdecydowane #!$%@? w obliczu wojny.
KTOS MNEI PRZEKONA DO KONKRETNEJ OPCJI?

#wybory2023 #wybory #polityka
  • 18
#trzeciadroga #holownia pamiętam jako mało zdecydowane #!$%@? w obliczu wojny.

KTOS MNEI PRZEKONA DO KONKRETNEJ OPCJI?


@its_over_for_chlop: nie, nie #!$%@?ło mnie by tu kogoś przekonywać do głosowania na jakąś partię jak jakieś klakiery z pisu czy k0nfiarze. Sam zdecyduj, to twój obywatelski obowiązek.

Zrób sobie jakiegoś latarnika wyborczego, zobacz do kogo ci najbliżej i bierz pod uwagę, że głos nieważny albo nie wzięcie udziału w wyborach to praktycznie ważniejsze głosy największej
@its_over_for_chlop: zaglosuj na cos z opozycji - ko, 3D, lewica.
Mi najblizej do ko prawdopodobnie, mimo, ze z wieloma ich postulatami sie nie zgadzam.
Mi tak naprawde zalezy, zeby Polska byla demokracja i nie byla w sytuacji, jakiej obecnie znajduja sie Wegry, badz Ukraina.
Zastanawiam sie nad zaglosowaniem nad 3D, albo lewica, tylko dlatego aby upewnic sie, ze przekrocza prog.
Do lewicy jest mi bardzo daleko, ale te 2 partie powinny
@Kryspin013: Latarnik wyborczy nie wiele jest wart bo ocenia wg programu partii a nie wg tego co partia realnie #!$%@? po wyborach.


@its_over_for_chlop: a powiedz mi skąd dokładnie wiesz co dana partia #!$%@? po wyborach? W sensie jak byś chciał inaczej oceniać niż po programie? xD

Bo jak np mógłbyś przewidzieć co #!$%@?ą kukizowcy po wyborach w tej kadencji?

I podałem ci latarnika oraz inne testy polityczne jako punkt zaczepienia