Wpis z mikrobloga

@BozenaMal: dlatego jedna z najważniejszych mądrości jaką warto sobie przyswoić w ciągu życia brzmi - nigdy nie mieszaj się do takich sytuacji. Nie zgrywać bohatera, nie szarpać się jakimś typem, który może być naćpany albo mieć nóż, po prostu olać. To jest kogoś problem, a nie nasz. Jeśli jest to bliska nam osoba to jak najbardziej, ale dla kogoś przypadkowego nie warto ryzykować zdrowia i życia.
@wykolejony: Sad but true. Szczególnie, że sytuacja może skończyć się jak powyżej a osoba, której chcemy pomóc powie 'lol, nope!' na zeznania bo boi się agresora i nie chce pchać się w jeszcze większe kłopoty. Zostajesz sam ze złamanym nosem, #!$%@? agresorem (i potencjalnie jego ziomeczkami na wolności). Agresor też może dostać wyrok w zawiasach i odwiedzić Cię osobiście. W tym gównokraju wszystko jest możliwe.
serio jesteś w stanie siedzieć w tym miejscu w takiej sytuacji i nic nie robić?


@A_R_P: tak. Ja chętnie pomagam ludziom w małych sprawach dnia codziennego, bo niestety z natury jestem dobrym człowiekiem, ale nie mam ochoty na szarpanie się z patusem na ulicy. Dla mnie to jest ostateczność.
serio jesteś w stanie siedzieć w tym miejscu w takiej sytuacji i nic nie robić?


@A_R_P: wielokrotnie się przekonałem, że system wartości wyznawany przez przeciętnego wykopka różni się od mojego.

Zwłaszcza, że chodzi tu o obronę KOBIETY. Jak wpadną ludzie od blackpillu to pewnie jeszcze wyzwą gościa od kukolda albo simpa
dlatego jedna z najważniejszych mądrości jaką warto sobie przyswoić w ciągu życia brzmi - nigdy nie mieszaj się do takich sytuacji. Nie zgrywać bohatera, nie szarpać się jakimś typem, który może być naćpany albo mieć nóż, po prostu olać. To jest kogoś problem, a nie nasz. Jeśli jest to bliska nam osoba to jak najbardziej, ale dla kogoś przypadkowego nie warto ryzykować zdrowia i życia.


@wykolejony: jedna z największych bzdur kretynó
@A_R_P Dzisiaj chłopy są pozbawieni honoru i jakichkolwiek zahamowań, żeby było warto nadstawiać za kogoś postronnego zdrowie i życie, bo z byle błahostki możesz skończyć w grobie. Dobrym tego przykładem jest zabójstwo na Nowym Świecie w Warszawie, w którym to 3 ludzkie odpady zasztyletowali chłopaka, bo ten stanął w obronie koleżanek. Chłopak wziął sobie to za sprawę honoru, a tamte ameby będąc w trzech go po prostu zabili, zamiast dać sobie co
@wykolejony: szkoda ze to twojego dzieciaka nie zaszlachtował dzis tyn typek, mialbys pretensje do smieciarza ze stanal w obronie i obezwladnil napastnika. Powinien sie zajac swoimi sprawami a nie zgrywac bohatera prawda?