Wpis z mikrobloga

Czesc mirki, przyznano mi kredyt hipoteczny na mieszkanie z tym, że odmówili dodatkowej kwoty 30 tysiecy ktora miała być przeznaczona na remont.

W związku z tym chciałbym wziac kredyt gotówkowy i chciałem się Was dopytać czy w mojej sytuacji to możliwe?

Kredyt hipoteczny podpisuje w poniedziałek, a na remont mieszkania chciałbym wziąć chociaż 20 tysięcy zeby cos w nim porobic.

I teraz czy jeśli wziąłbym dzisiaj ten kredyt gotowkowy to nie będzie pozniej zadnych problemów przy podpisywaniu tego hipotecznego? Nie odmowia mi tego kredytu przez to ze zaciaglem na ostatnią chwilę gotowkowy?

Czy np. wziac taki kredyt gotówkowy w poniedziałek, po podpisaniu kredytu hipotecznego?
Tylko mam wątpliwości czy wtedy będę miał jeszcze zdolnosc?

#pytanie #pomoc #kredythipoteczny #kredytgotowkowy #banki #bankowosc #kredyt
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@TinkerCob znaczy ze poniedziałek zaraz po podpisaniu umowy wziac ten kredyt i jak juz podpisałem hipotekę to cofnac nie cofna przez to tak?

I kredytu chciałem poszukać za pomocą tej porównywarki kredytowej na internecie, to pewnie wyślą zapytania do różnych banków - to nie będzie problemem? Czy lepiej samemu wybrać jeden?
  • Odpowiedz
lepiej


@Benek95594: wez gotowkowy po podpisaniu umowy o hipoteke, jeżeli bierzesz hipoteke w banku w którym wpływa Ci wynagrodzenie, to poszukaj gdzie jest najlepsza oferta, a jeżeli nie to w apce/bankowosci online swojego banku masz na pewno oferte na klik, tak bedzie najprościej
  • Odpowiedz