Wpis z mikrobloga

Czy pogląd iż każdy polityk będący za obowiązkową służbą wojskową bądź ćwiczeniami, powinien skończyć w sposob za którego opis dostałbym bana, jest radykalny?

No może trochę, ale gdyby ktoś chciał mnie zamknąć na 2 tygodnie/miesiące w piwnicy, a potem w razie potrzeby użyć jako żywej tarczy dla swojego bezpieczeństwa, to także raczej nie traktowałbym go jak sojusznika :v

Na całe szczęście żyjemy w XXI wieku, gdzie posiadając jakiś odłożony hajs można bez problemu #!$%@?ć.

#przemysleniazdupy #obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 3
@Zoriuszka:
W obecnych okolicznościach jak najbardziej. Dawniej służba w wojsku wiązała się z przywilejami i to niemałymi między innymi do brania udziału w wyborach i innych aspektach życia politycznego. A teraz? Politycy #!$%@? myślą że można traktować młodego faceta jako #!$%@? wół do napędzania rozdawnictwa i spełniania obietnic wobec zupełnie innych grup a potem jakby co to wysłać na mięso armatnie a samemu #!$%@?ć z #!$%@?ą kasą. Ja już nawet nie
@LegendarnyOdkurzacz: Do dzisiaj służba się wiąże z pewnymi przywilejami. Tylko co to za przywileje jak jest się do służby zmuszanym? Lepiej już takich nie mieć.
Co do weteranów i rządu, to nie wiedziałem, ale wiem że w Chinach tak właśnie jest.
Stwierdzenie że USA jest lewicowe, to jakaś groteska.