Wpis z mikrobloga

@perfumowyswir: no i marża jest wyższa niż te, które wskazałeś, z uwagi właśnia na WIRON, pierwszy ten trick zrobił ING, który jako pierwszy wprowadził produkty hipoteczne w oparciu o WIRON właśnie.

Dodaj do tego, że to co wrzucasz, to marże przy kredycie, gdzie stopy były na 1,5%.
@dzem_z_rzodkiewki:

6 lat temu marzle byly bardziej w okolicach 2% juz, natomiast 10 lat temu, jak by; zjazd na rynku, to ja wytargowalem 1,1%, a kupowalem nieduze mieszkanie, pewnie przy wiekszym kredycie daloby rade jeszcze zejsc.
Marże wyj3bało z 1.1% do 2.8% teraz i nikt nie widzi problemu


ja mam

problem jest taki, ze ogolnie ludzie nie maja w tym kraju z niczym problemu - tu wszytskie podwyzki, przeszkody, glupie prawo itp itd sa przyjmowanie ze wzruszeniem ramion, co skutkuje ogolna akcpetacja spoleczna na robienie z ludzi idiotow. A wystarczy sie nie zgadzac na takie czy inne ceny i szukac alternatyw. Gdyby ludzie z powodu roznicy 0,1% na
@del855: dałbym z pięć plusów, mamy przykład w USA co sie dzieje jak wyznaje się podejście stać mnie na wszystko. Kablówka $80, abonament z netem $60, domy zrobione w pare tygodni sprzedawane za kilkaset usd

Ludzie są roochani na każdym kroku a @perfumowyswir bedzie tylko naganiał ze jest git dobry przekaz robią xD