Wpis z mikrobloga

@Magq: tak to zaraz się skończy opakowanie a szkoda mi często kupować

@Pszehooy wiem, że powinno się jeść 3-4g białka, tłuszczu daje radę

Ogólnie nie jest mi łatwo bo mało pracuję i zarabiam minimalną krajową a dla jedzenia nie chce mi się więciej. Jem też co jest w domu a z tym bywa różnie raczej słabe obiady, ale czasem się zdarzy mielony czy pierś kurczaka w niedzielę
przegro_pisarz - @Magq: tak to zaraz się skończy opakowanie a szkoda mi często kupowa...

źródło: Screenshot_2023-10-11-13-56-25-45_d62ae898b7fb9f5648704460412946f0

Pobierz
@przegro_pisarz: Jakie 3-4 g białka ? tyle to zawodowy kulturysta na towarze je a nie naturalny młody chłopak jak ty. Jak ci zależy bardzo na diecie to twaróg wcinaj.. najtańsze źrodło białka za 3zł masz 50g białka.
@Pszehooy: Testoviron mówił 3-4g a kulturystą nie był tylko zwykłym robolem.

Szczerze też nie chce mi się codziennie żreć twarogu, nie przepadam za nim i próbowałem kiedyś na siłę go codziennie wciskać. Gdzie jest twaróg za 3zł?
@przegro_pisarz: Da się mieć efekty jeżeli będziesz na dodatnim bilansie kalorycznym, 1,5g/kg masy ciała to nie jest mało ale jednak trochę mniej niż "optymalnie" Chociaż są tu i tacy sterydziarze co każdemu polecają 3g/kg+ ale jednak bym był ostrożny. Zawsze możesz się wspomóc białkiem w proszku, najtańsze ma chociażby firma greatone gdzie wychodzi 70zł + wysyłka za 2,1kg białka, w takim wypadku wychodzi w przeliczeniu 1g białka za 5 groszy. Czyli
@Dizel_AHTUNG: mam w proszku, ale z 30g dziennie a jak dzień ćwiczeniowy to 2 razy tak. Staram się utrzymywać wagę bo byłem grubasem, dalej mam sporo tkanki tłuszczowej, ale po mału się poprawia

Normlanie robię drobne zakupy nabiałowe w biedronce bo jest obok siłowni, ale muszę się do Lidla przejść zobaczyć co tam mają
@przegro_pisarz da się wyciągnąć dużo z samego jedzenia, bez proszku, ale żeby to miało sens to najlepiej usiąść, rozplanować dobrze posiłki, listę zakupów, gotować na 2-3dni do przodu
z twarogu można też zrobić dużo sensownych posiłków, jakiś pieczony serniczek, placki z twarogu, różne pasty - z warzywami, rybą z puszki, szynką, owocami
@przegro_pisarz: Też kiedys byłem w takiej sytuacji.. jedz wszystko co mama zrobi i staraj sie zjadac duzo białka. i tak nie dopniesz tego na 100% wiec sie nie przejmuj trenuj i jedz wszystko. bedzie zarabial na siebie to odpalisz konkretna diete i sie wytniesz a teraz buduj siłe i mięsnie