Wpis z mikrobloga

Jakby nie patrzeć to obydwoje mają rację, z tym że nie sądzę by za wyżej wymienione problemy odpowiadali politycy.
  • Odpowiedz
@Sprus Ciekawe jest też zjawisko gdzie w jakiś korpo gowno robotach za 2700, typy nie wyjeżdzają nawet na Mazury, a laski ,,mają" hajs na Teneryfe, Werone czy inne wojaże turystyczne

@SpokoZiomek Akurat Maja ma sporo promęskich tejków. Stawała przeciwko przymusowi poboru wojskowego w przeciwieństwie do np takiego Brauna
  • Odpowiedz
@KontrproduktywnyAnalityk: Janusz zajechał ostrym chłopskim rozumem i wujem z wesela, ale Staśko z modelem relacji damko-męskich który proponuje jakoś wielce się do rozwiązania problemu nie przyczynia. Trzeba jej natomiast oddać że w spektrum feministycznej wrażliwości wobec mężczyzn, przynajmniej retorycznie jest i tak w małym odsetku najbardziej ludzkich odruchów
  • Odpowiedz
@KontrproduktywnyAnalityk: bądź politykiem, doprowadź do sytuacji w której ceny ,,uniezależnienia się" są tak #!$%@?, że prawie nieosiągalne dla pojedynczego osobnika (niebędącego w związku). Zastanawiaj się, dlaczego Ci singlowie źle kończą.

Nie mówię, że konkretnie o niego chodzi ale krótko piszę jak jest.
  • Odpowiedz
Maja Staśko z RIGCZem wyjaśnia starego boomera


@KontrproduktywnyAnalityk: i za to ma mój szacunek. Zdarzyło się, że mi zaimponowała czymkolwiek może z 3 razy i jestem jej (głoszonych) poglądów przeciwnikiem w wielu aspektach. Ale takie posty pokazują, że umie czasem palnąć coś mądrego albo taka jest koniunktura i jej się to opłaca (np. książka Przegryw)
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel

@KontrproduktywnyAnalityk: Nie chce się wymądrzać, ale z doświadczenia wiem że kobiety, a tym bardziej feministki to tylko w takich sprawach gadają (głównie dla swoich celów) a realne działania nie idą za tym w parze.


Przynajmniej robią cokolwiek, próbują uświadamiać społeczeństwo o problemie i zmienić sposób widzenia.. Czy Ty możesz się pochwalić jakimkolwiek działaniem w celu rozwiązania problemu?
  • Odpowiedz
@Xing77 oczywiście że w duzym stopniu odpowiadają politycy. Przykład- prawo rodzinne, gdy masz w ręku wyrok sądu o kontaktach z własnym dzieckiem a kobieta nie wydaje go na kontakty mimo wyroku. Wiesz co robi państwo polskie? Nic. #!$%@? prawo dyskryminujące mężczyzn to wina polityków.
  • Odpowiedz