Wpis z mikrobloga

@BombaskaEskadraLotnicza: Gdzie ma rację? I co to za bieda argument że "wykopki też"? Czy wykopki zgrywają jakiś autorytet w przestrzeni publicznej, próbują kogoś umoralniać? To oczywiste, że memy latają na wykopie, i się z nich śmiejemy.
Ale hipokryta stanoski od zawsze stawia się na pozycji jakiegoś mesjasza. Gość zrobił materiał o całej #pandoragate, stawiając siebie na pozycji kogoś lepszego od wszystkich innych, a okazał się takim samym pajacem. Wyrzucił tego
Czy wykopki zgrywają jakiś autorytet w przestrzeni publicznej, próbują kogoś umoralniać?


@bary94pl: mordo chyba nie pamiętasz jak np. rok temu pół tagu się zbierąło żeby dojechac nitra, znaleźć "dowody", jak je zmontować i gdzie wysłać.

Ale hipokryta stanoski


mordo, pokaż mi gdzie stanowski pyta dzieci na ulicy o ruchanie w dupę itd

stawiając siebie na pozycji kogoś lepszego od wszystkich innych, a okazał się takim samym pajacem.


a jak miał się
@BombaskaEskadraLotnicza:

mordo chyba nie pamiętasz jak np. rok temu pół tagu się zbierąło żeby dojechac nitra, znaleźć "dowody", jak je zmontować i gdzie wysłać.


Przede wszystkim, zacznijmy od tego, że nie możesz klasyfikować "wykopków" jako jednego bytu.
Sam piszesz o tym, że pół tagu się zbierało. A co robiło drugie pół i jakie było ich zadnie na ten temat? No tego nie wiesz...
Odbiję piłeczkę, stanoski nagle taki moralizator, no wręcz
@BombaskaEskadraLotnicza: po pierwsze żaden z wykopków nie monetyzuje swojej twórczości, a jak ktoś bierze kasę to należy go rozliczać.

Po drugie co chwilę przecież wyciągamy wypowiedzi wykopków, często dosłownie z przed kilku dni, przeczące temu co właśnie napisali. Nawet na starym wykopie napisałem dodatek do wyszukiwania takich aktywności xD robimy to co chwilę

Czemu w stosunku do Stanowskiego mielibyśmy się inaczej zachowywać?
@conamirko:

Zobacz jak błądzisz. Najpierw płacz bo wykop... Podałem przykład, że wykop robi to samo tylko gorzej. No mówisz, że wykop może bo nie monetyzuje xD No #!$%@?. Czyli jak nie zarabiasz na czymś to możesz #!$%@?ć?

Sam teraz moralizujesz.

A po trzecie. Odpowiedz mi na pytanie które powyżej zadałem baremu94.
No mówisz, że wykop może bo nie monetyzuje


@BombaskaEskadraLotnicza: kazdy może - mamy wolność slowa. Ale Krzysztof Stanowski musi się liczyć z krytyką wobec Krzysztofa Stanowskiego a nie wobec @ruchampsajaksra699 ʕʔ

A na pytanie wyżej nie da się odpowiedzieć TAK/NIE bo nie o to chodzi czy się równa tylko czy wypada takie coś powiedzieć autorytetowi sprzeciwiającemu się pedofilii - ano nie wypada.

Przypomnijmy też jak wyglądał ten
conamirko - >No mówisz, że wykop może bo nie monetyzuje

@BombaskaEskadraLotnicza: ka...

źródło: Screenshot_20231010-171735_Chrome

Pobierz
@conamirko: umiesz czytać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo sprowadzasz wszystko do wytrycha, że wykopek nie poniesie odpowiedzialności więc yolo, a stanowskiego dojedziemy jak nitra. for fun. wykopki latami jarają się najgorszą patologią, a potem niby przeszkadza im żart ze stuu xD Połowa tagu ma mental fagaty