Wpis z mikrobloga

#warthunder

Ta gra zrobiła się bez sensu, już lepiej jakby co miesiąc było dla każdego pojazdu losowanie BR, tak jak w lolu zmieniano darmowe postacie (czy jak tam się to odbywa). W zasadzie to nawet się tak dzieje.

To co oni robią, to tropią ulubione pojazdy graczy, jakie pojazdy mają dobre wyniki i jakie są najczęściej wybierane. Zmieniają im br żeby nie były skuteczne, inne natomiast cofają do II ery żeby uniemożliwić nimi robienie zadań i eventów.
Robią wszystko żeby rozciągnąć grind na maxa, i to co próbują zrobić to przenieść graczy na wyższe BR, gdzie moim zdaniem rozgrywka jest najmniej ciekawa.

To zabawa w kotka i myszkę, bo teraz będzie trzeba poszukać nowych pojazdów skutecznych (za każdym razem tak jest), obecnie posiadam około 900 wszystkich pojazdów, ja sobie coś nowego wybiorę, ale nowi gracze będą mieli #!$%@? jeśli chodzi o battlepasy, eventy i ogólny grind.
  • 3
już lepiej jakby co miesiąc było dla każdego pojazdu losowanie BR


@kukurydzapomidor: xDDD, nie. Przecież to by był mega syf, ciągle zmieniające się presety

To co oni robią, to tropią ulubione pojazdy graczy, jakie pojazdy mają dobre wyniki i jakie są najczęściej wybierane.


No sprawdzają, które pojazdy mają ponadprzeciętne wyniki i podnoszą BR, nie wiem na podstawie czego innego chcesz wprowadzać zmiany

inne natomiast cofają do II ery żeby uniemożliwić nimi
No sprawdzają, które pojazdy mają ponadprzeciętne wyniki i podnoszą BR, nie wiem na podstawie czego innego chcesz wprowadzać zmiany


@SzlachcicPolny: przecież każdy wie że nie do końca tak jest i oni mają swoje wizje tego co ma z czym walczyć, ostatnie zmiany mające na celu rozkompresowanie BRów i oddzielenie powojennych maszyn od drugowojennych teraz są cofane częściowo, dodatkowo słabsze maszyny trafiają na ten sam BR gdzie siedzą ich silniejsze odpowiedniki którymi