Wpis z mikrobloga

@Sin-: i niby kto go przekonał? Bo oglądałem debatę, jestem raczej wyborcą opozycji, i zawiodłem się wystąpieniem Tuska. Liczyłem na coś więcej, zaczęło się nieźle, ale potem wjechała chyba trema, zacinał się. Fakt, jego riposty i szpileczki były lepsze niż Morawieckiego, który nie dość, że cały czas uderzał tylko w niego, to robił jakieś słabe podś#!$%@?, które miały być młodzieżowe ("pięciu na jednego to banda rudego", "będzie jak w lidlu, tydzień
@Sin-: Do wczoraj byłam skłonna zagłosować na PiS. Moje zdanie nt. partii rządzącej zmieniły machlojki wokół debaty. Wielka tajemnica czy ona będzie, kiedy, zmiana godziny, zmiana miejsca. Chamskie potraktowanie p. Tuska już na wstępie, długie pytania i tylko minuta na odpowiedź. Morawiecki odmieniający nazwisko Tusk przez wszystkie przypadki. No kurde. Skoro PiS tak dobrze rządzi, ludziom żyje się lepiej, nie było pieniędzy, a teraz są (bo PiS tak dobrze zarządza budżetem)
@ejkejej: kto nie wygra i tak mieszkańcy tego kraju będa przegrani. Wspomnisz moje słowa za kilka lat, gdy będziesz pisał jak to źle jest i jak to obecna partia przy władzy jest zła. Z nostalgią będziecie wspominać jak to pięknie było za pisu xD
#!$%@? pis ofc, ale za stary jestem, żeby nie wiedziec jak to wszystko sie skończy
@asdfghjkl
Akurat rocznik mojego urodzenia zaczyna się od cyfry 8 i swoje już widziałem. Za niczym tak nie tęsknię jak za normalnością z czasów PO. Na to #!$%@? że PiS i PO jedno zło to się mogą tylko łapać ci co tego jak było nie pamiętają i nie mogą porównać. Ewentualnie ci co całą wiedzę o świecie brali z bardzo wtedy prawackiego wykopu. Podsumowując PO > PIS I to jest przepaść na