Wpis z mikrobloga

Miałem nie iść na wybory, bo sądziłem, że PiS i tak wygra. K---a mać, po tej debacie, po tym co mówił, i jak mówił,Morawiecki, i to jak agresywni byli "prowadzący", postanowiłem, że idę i będę namawiał każdego kto nie chce iść, żeby zagłosował przeciwko tej chołocie i wsadził ja do więzienia.

Serio, nie interesuje mnie czy głosujesz na KO, Trzecią Drogę, Konferencję czy Lewicę - jesteś już zajebisty/zajebista.

#debata #polityka
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Herubin: czy tobie aby się sufit na łeb się nie spadł? (Mentzen vibe xD) Konfederacja i poparcie antypisowskiego rządu? Weź już nie pij więcej, ok?
Fajnie było widać jak konfederacja zrobi cokolwiek przeciwko pis - szczególnie przy głosowaniach za odwołaniem marszałek Witek czy za uchyleniem immunitetu Scheuring-Wielgus
siepan - @Herubin: czy tobie aby się sufit na łeb się nie spadł? (Mentzen vibe xD) Ko...

źródło: comment_1616071843zLCzPxOdTAmPVe4R9dVbqg

Pobierz
  • Odpowiedz
@FuckYouTony: jakby się pojawiło ugrupowanie, które chciałoby postawić karakana i spółkę przed sąd, to pierwszy bym głosował. Niestety boją się precedensu, co też mówi wprost - też będą kraść, ale może trochę mniej. Niemniej - bardziej syfiastej władzy w tym kraju nie było od czasów okrągłego stolu
  • Odpowiedz
chociaż może taki jest plan pisu właśnie, bardziej im zagraża lepszy wynik trzeciej drogi/lewicy niż ko


@MisPluszowyZWadaWymowy: sakiewicz po debacie juz dawał przekaz, że Hołownia wypadł najgorzej, więc widać jak się boją i próbują odwieść ludzi od Trzeciej drogi XD
  • Odpowiedz
  • 0
@FuckYouTony dokładnie tak. Kiedyś myślałam, że lepiej głosować na pis, niż konfederację. W ostatnim roku zaczęłam się przekonywać, że nie miałam racji.
  • Odpowiedz
Miałem nie iść na wybory, bo sądziłem, że PiS i tak wygra. K---a mać, po tej debacie, po tym co mówił, i jak mówił,Morawiecki, i to jak agresywni byli "prowadzący", postanowiłem, że idę i będę namawiał każdego kto nie chce iść, żeby zagłosował przeciwko tej chołocie i wsadził ja do więzienia.


@FuckYouTony: powiem ci, że mam podobne podejście. Nie chcę Tuska, ale chcę odciągnięcia PiS od władzy, bo patrzeć się
  • Odpowiedz
@siepan Mieli najwięcej glosowan przeciwnych do PiS u niejednokrotnie razem z Opozycja przeprowadzali akcje w stylu wyjęcia kart by próbować kworum zebrać a taki będzie p-------l żeby coś zrobili przeciw... Jak sam głosować będę na Holownie to te sekciarstwo wielu opozycjonistów nie różni się od tego pisowskiego. Wymyślanie z d--y swojego świata i życia w nim.

A skoro Konfederacja niby raka propisowska to czemu do cholery Lewica ogłosiła że nie będzie
  • Odpowiedz
@FuckYouTony: mam podobnie, patrząc na sondaże jestem przerażony tym, ilu osobom dobrze żyje się w tym bagnie, albo wydaje im się że tak dobrze jest. Jeśli dopuści się ich do władzy na kolejne 4 lata to podejrzewam, że to będą jedne z, jeśli nie ostatnie w miarę wolne wybory.
  • Odpowiedz