Wpis z mikrobloga

Tusk i Morawiecki wypadali tak samo źle - dnie odpowiadali wprost na pytania, każdy próbował wbić szpilę temu drugiemu. Oboje zestresowani, nic ciekawego, zdecydowanie zawiedli, równie dobrze mogli ich do oktagonu wrzucić.
Bosak dość merytorycznie, chociaż bez fajerwerków. Podobnie Pan od Samorządowców.
Hołownia jako człowiek występujący w tv od lat zaprezentował się najlepiej chociaż jakościowo powinien trochę popracować, zdecydowanie powinno być więcej konkretów.
Joanna Scheuring Wielgus też wypadła nieźle poza drobną wpadka z 300 mieszkaniami (zapewne chodziło o 300 tys. mieszkań) , merytorycznie lepiej od Hołowni ale ogólnie wrażenie lepsze zrobił ten drugi.

Mój subiektywny ranking:
1. Szymon Hołownia
2. Joanna Scheuring Wielgus
3. Krzysztof Bosak
4. Krzysztof Maj
5. Tusk/Morawiecki

#debata #polityka #wybory
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JAn2: IMHO Joanna Scheuring Wielgus od rzeczy gadała.
Hołownia i tfu Bosak najlepiej. Od Hołowni trochę czuć było polityczne mydliny. Bosak to chyba najkonkretniej. Maj też spoko ale mało wyrazisty był. Fest się na Tusku zawiodłem, przytyki i brak przygotowania.

O Pinokiu się nie wypowiadam bo szkoda mi zbanowanych dni.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@ortalionnajman: Mnie nie przekonują infantylne uszczypliwości typu "ekipa rudego" itp. chociaż z drugiej strony nie wykluczam że może to sympatykom PiSu imponować. Czy zmobilizuje - na pewno twardy elektorat. Czy wystarczy to do zbudowania samodzielnej większości - wątpię.
  • Odpowiedz
  • 0
@ortalionnajman Pinokio gadał ze skryptu, nic nowego nie powiedział. Tylko ciągle gadała co było za Tuska. Niezdecydowanych na pewno tym nie przekonał, a elektorat już dawno zmobilizowany
  • Odpowiedz