Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie #!$%@? jak #!$%@? zasranych CUCKÓW, że kobiety się nie nadają do wojny fizycznie i psychicznie xD. Taka Anita Włodarczyk by mnie pewnie #!$%@?ła. Na klatę pewnie weźmie dwa razy tyle co ja. Ile waży karabin? Poważnie ktoś daje się nabrać na to, że kobieta nie jest w stanie unieść karabinu xD? Albo #!$%@?, że kobiety mają słabszą psychike. Mają mocniejszą psychike.

Ja #!$%@?ę, świat cuckoldów nigdy się nieskończy, skoro mężczyźni dają się tak #!$%@?ć, bo jakaś kobietka się rozpłącze i powie, że ona jest słabsza.

#cuckold #wojna #przegryw #rozowepaski #bekazpodludzi
  • 33
kobiety powinny rodzić dzieci a nie na wojnę.


@shogu: Nie każda kobieta może rodzić dzieci. Jest np rzesza bezdzietnych kobiet po menopauzie.
Ich rówieśnicy na Ukrainie są wysyłani ginąć w okopach.
@revente: No to jak jest bezdzietna ( z wlasniej woli ) to nie spelnila swojego obowiazku wobec panstwa i narodu.

Ale ja mowie o kobietach w latach rozplodowych. Wysylanie ich na front to debilizm.
@423frewq4f23: Bez przesady z tymi babami w izraelskim wojsku, te filmiki i fotki z cute piegowatymi julkami 10/10 w czołgach czy czołgające się z giwerami to Izraelski MON robił, to był ciężki psyop do baitowania spermiarzy do zawodowego woja. To samo było w Stanach, a ostatnio pełno tego było na Ukrainie
@rysiekryszard: w wielu wypadkach nadaja się wręcz lepiej. Duzym problem w sprzęcie (od myśliwców po czolgi i transportery) jest rozmiar przedziałów. Rozbudowa pancerza na zewnątrz jest bardziej kosztowna niz do wewnątrz (pancerz robi się ciężki, drogi a czołg puchnie) dlatego juz teraz ciężko jest znaleźć dość małych mężczyzn do prowadzenia maszyn.

Za to kobiety mogly by mieć jeszcze mniejsze przestrzenie (lepsze opancerzenie) lub byc bardzo komfortowe w obecnych w których mężczyzna