Wpis z mikrobloga

@cybulion: Za każdym razem łudzę się, że w końcu to odnajdę, ale chyba nie ma szans.
Pamiętam dokładnie dzień jak zastanawiałem się czy lepiej przeznaczyć tą stówkę na przepalankę w akademiku czy jakiś virtualny piniondz, który pewnie zaraz zniknie.
No i zniknął xD
@Grysik: i jak kupiłeś za tę stówkę to pamiętasz żebys potem przelewał sobie na własny portfel? W 2010 to był chyba jeszcze bitcoin na wxWidgets, musiałeś synchronizować sieć etc... :>

przeszukujesz dyski pod "wallet.dat" ?
@Grysik: Wyodrębnij wszystkie pliki z dysku z nazwapliku.dat ze wszystkich dysków i zapodaj w jeden folder Gdybyś znalazł to zapoda się samo jak odnajdzie w tych plikach na zsynchronizowanym bitcoin core i powinny się pojawić ido wysyłki.
Nie wiem czy z tej stronki dobry jest ten wallet, ogólnie to ten https://bitcoincore.org/en/download/ @decentralizacja cały czas podobno korzysta z tego portfela. Kiedyś ktoś tu na tagach tez odzyskiwał stare BTC tym portfelem. Twoje
@plaisant muszę przeleciec wszystkie dyski. Mam trochę w archiwum, ale szukałem już śladów kilka razy:/
Jak się uda coś odzyskać to roześlę prezenty za pomoc :)
@plaisant: W Bitcoin Core musisz ściągnąć cały łańcuch danych od 2009 roku to 540 GB danych i trzeba mieć miejsce na dysku na to +100 GB. Po 3 dniach można podchodzić z tymi plikami wallet.dat w jednym folderze wklejonym tam gdzie folder pliku portfela aktualnego wallet-nazwat.dat z Bitcoin Core portfela.