Wpis z mikrobloga

@ekjrwhrkjew: Kliknąłem, ale tak szczerze tego typu teorie spiskowe należą do najbardziej idiotycznych. W zasadzie do prowokacji polegających na pświęcaniu własnych cywilnych obywateli w celu wywołania określanego efektu zdolni są czy byli tylko #!$%@? najwyższej klasy, typu Stalin, jakiś islamski uberterrorysta, który stwierdzi, że przecież na tych ludzi czeka Allah i raj pozaziemski, może północnokoreańscy watażkowie, ale pewnie jakiejś małej skali itd., możliwe, że #!$%@? Putin, ale pewnie też w określonej,
No bo dziwna taka akcja w państwie policyjnym gdzie na każdym rogu stoi uzbrojony policjant czy żołnierz, a służby specjalne są jednymi z lepszych na świecie.


@Blaskun: No może zainteresuj się jak naprawdę wygląda izrael albo co się u niego ostatnio dzieje zamiast powtarzać spiskowe bajeczki. Między innymi, o masowej dezercjach i opuszczaniu armii, protestach wywiadu związanych z działaniem obecnego rządu, czy czemu większość armii została przeniesiona do ochrony nielegalnych osadników(żelaznego
@uszyk90 też mi się tak wydaje, jak żywo przypomina to walkę Erdogana w Turcji, jak "musiał" walczyć z puczem wojskowych.
Izrael ma pegasusy, satelity, obowiązkowa służbę wojskową itp. itd. Nie wydaje mi się żeby kozolubni sami to przeprowadzili..
@Zuben nic nie jest proste i klarowne jeśli chodzi o takie rzeczy. Jeśli prowadzi się za nos takich ludzi w sposób, że oni nawet o tym nie wiedzą to łatwo przegiąć bo nie znasz w 100% ich potencjału. Co nie zmienia faktu że teorii jest dużo, a najbardziej prawdopodobna to po prostu świetnie zaplanowana akcja przy współpracy Iranu.
@rojek no i to jest dziwne w zmilitaryzowanym społeczeństwie, gdzie co drugi żyd ma
też mi się tak wydaje, jak żywo przypomina to walkę Erdogana w Turcji, jak "musiał" walczyć z puczem wojskowych.


@rojek: Czyli na poparcie debilnej teorii spiskowej, dajesz przykład kolejnej teorii spiskowej w którą wierzą głównie osoby z blisko zero wiedzą o sytuacji politycznej Turcji? Grubo xD
@Zuben tak, tak ja wiem ze dla ścisłych umysłów konserwatystów takich jak Ty to Erdogan, Putin, Kaczyński to mężowie stanu( ͡° ʖ̯ ͡°)
tak, tak ja wiem ze dla ścisłych umysłów konserwatystów takich jak Ty to Erdogan, Putin, Kaczyński to mężowie stanu( ͡° ʖ̯ ͡°)


@rojek: Czyli nie masz żadnego argumentu na swoją teorie o false flag zamachu więc próbujesz zmienić temacik xD
@Zuben sprawdziłem tylko z kim mam do czynienia, kto obcy mnie obraża, już wiem, że dyskusja z takim "ścisłym" umysłem nie ma sensu. Nic nie wniesie do mojego życia, nie dowiem się nic ciekawego, a Ty na jakiekolwiek argumenty i przypuszczenia, będziesz pisał że wszyscy mają debilne teorie, Twoja racja jest najmojsza...
Nic nie wniesie do mojego życia, nie dowiem się nic ciekawego


@rojek: Ale to ty dzwonisz xD Ty mnie zawołałeś nie ja ciebie xD

sprawdziłem tylko z kim mam do czynienia, kto obcy mnie obraża, już wiem, że dyskusja z takim "ścisłym" umysłem nie ma sensu. Nic nie wniesie do mojego życia, nie dowiem się nic ciekawego, a Ty na jakiekolwiek argumenty i przypuszczenia, będziesz pisał że wszyscy mają debilne teorie,