Wpis z mikrobloga

Nic wartego zobaczenia, po prostu Arabowie ratuja biedne zydowki przed Izraelem i pakuja je w swoje auta. Wywioza je bezpiecznie od strefy wojennej i na pewno nie zgwalca i nie zabija.
Arabska zwierzeca kultura jest nam obca i to bardziej niz kultura kacapska, brak poszanowania dla czlowieka i wolnosci. Izrael to byla najdalej wysunieta oswoja cywilizacji i prawa na poludnie od nas i tak niech zostanie, niech zmiela ciapatych terrorystow i nakarmia nimi swinki.

#wojna #rosja #palestyna #izrael #hamas #terroryzm
Krulsalomon - Nic wartego zobaczenia, po prostu Arabowie ratuja biedne zydowki przed ...
  • 20
gdzie jeszcze moge zrobic upload?


@Krulsalomon: Proponuję na inną stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sprawdziłem w trybie incognito i na innych przeglądarkach i na moim PC film nie działa. Bezpośrednio na streamble też. Za to działa na telefonie. Na telefonie siedzę na innych dnsach, więc dla pewności odpaliłem VPN na PC i dalej to samo. Nie mam pojęcia, o co chodzi.
@Krulsalomon to nie jest niestety kultura ani żadnej narodowości, grupy etnicznej ani religii to jest niestety zwierzęca natura ludzi, szczególnie na wojnie. I niestety w większości ludzi to obrzydliwe zwierzę siedzi.