Wpis z mikrobloga

#motocykle

Odnośnie ostatniego posta czy można na nakedzie jechać gdzieś dalej.

Na zdjęciu motocykl Ostrego z antyradia - jak chłop zobaczył, że pojechaliśmy z kumplem z Gdańska w Bieszczady na strzała na nakedach to aż podszedł piątkę przybić, że się da i nie trzeba GS-a ( ͡° ͜ʖ ͡°). Więc moi drodzy, nie tylko można, ale i trzeba ( ͟ʖ)
wiktorbo - #motocykle 

Odnośnie ostatniego posta czy można na nakedzie jechać gdzieś...

źródło: IMG_5674

Pobierz
  • 31
@wiktorbo: Mnie powyżej 120 #!$%@?ło, że nie mogłem audiobooka słuchać, albo nie słyszałem plecaka. Dokupiłem w końcu deflektor i jest o niebo lepiej. Do tego kask czystszy. Jak ktoś lubi, proszę bardzo, ale ja od nakedów trzymam się z daleka. Jak kiedyś kupie to z przeznaczeniem 100% miasto.
  • 0
@bocznica: kolega niżej pytał czy da się jeździć nakedem w trasy - większość odpowiedzi, że tragedia, po 500 km umierają. Ja z kolei mówie, że na lajcie do ogarnięcia i tym samym moto mam potem frajdę w zakrętach/mieście/torze ¯\(ツ)/¯ więc oczywiście - turystyk wygodniejszy, ale nakedem po wprawnieniu się takie "trasy" po 500 km na lajcie
jak przy 120 i wyżej nie słyszysz audiobooka to combo kask/intercom/zatyczki jest gdzieś do bani.


@wiktorbo: Słysze. Kupiłem Deflektor. Powiedziałem, jak chcesz jeździć w trasy na nakedzie to nikt Ci przecież nie broni, ani nie mówi, żebyś przestał. Ja jednak mam taki, a nie inny gust i wolę pozycję jaką mam + dobrą osłonę od wiatru.

A tak poza tym - to ty dzwonisz...
@wiktorbo: wszystko się da i wszystko można, pytanie po co :)

objechałem bałkany na pc40, no da się
analogicznie pokonałem te same trasy na 1290 sas

na kacie po prostu było wygodnie i więcej przyjemności z jazdy
@wiktorbo: no ja też latam nakedem mocno turystycznie i nie planuję zmieniać, uważam że da się, ale... no właśnie, to ale. Najbardziej chyba mnie wkurza ilość syfu na kasku. O kładzeniu się na bak przy 120+ już nie wspominam.
Aktualnie planuję dokupić jakąś akcesoryjną szybę żeby to chociaż trochę złagodzić. Psuje totalnie wygląd więc montować tylko na trasy i jakoś to będzie.
  • 0
@aso824: przy 120 normalnie wyprostowany jeżdżę, dopiero gdzieś od 170kmh kładę się, ale za dużo szarpania jest przy takiej jeździe na naszych drogach. Dokładałem deflektor na poprzednie moto i to nic nie zmieniło - więc ostatecznie uważam, że szkoda psuć wygląd nakeda szybką.
wiktorbo - @aso824: przy 120 normalnie wyprostowany jeżdżę, dopiero gdzieś od 170kmh ...

źródło: IMG_5104

Pobierz
najlepsze jest to #!$%@?, ze hurr durr, jazda nejkedem 600km to meczarnia. mozna, ale po co. to ty dzwonisz #!$%@?. moze i tobie sie podoba ale to glupie.
a potem wsiadaja na te swoje #!$%@? 100kg bagazu guwna z polmetrowymi szybami i jada 600km autostradami xD
no niby mozna, ale jaka z tego #!$%@? frajda? potem tlucze sie taki po zakretach z tobolami jak cygan.
normalny czlowiek #!$%@? motorek na przyczepe, do