Wpis z mikrobloga

Stwierdzam, że w obecnych korpo poziom współpracowników jest o wiele wyższy niż w Januszexie.

Fakt - jest na open space kilka dynamiczniaków którzy zbyt głośno drą ryja, ale to nic w porównaniu do pracowników fizycznych od których zbierałem dokumentacje w Obozie Zagłady "U Janusza" Sp. z O.O.

Generalnie każdy interesuje się w większości swoją pracą i nie ma kłótni ani chamskich zachowań. Nie ma "eeee młody" oraz podawania ręki na przywitanie. Nabrałem jeszcze większej odrazy do robolstwa, poprzez porównanie z ogarniętymi ludźmi.
#przegryw #robpill #takaprawda #pracbaza
  • 28
@DarkZizi Samo z siebie nic się nie zrobi. Musisz sam z siebie chcieć się nauczyć czegoś. Twoja dziewczyna nie nauczy cię matematyki, ona może tylko pomóc ci w nauce. Brygadziści i kierownicy w twojej fabryce kurzu też (prawdopodobnie) nie wzięli się z dupy tylko interesowali się tym co się dzieje w robocie, nauczyli się całego procesu, kto wie może nawet się dodatkowo doszkalali i teraz mogą zajmować stanowisko kierownicze. Trzeba wziąć sprawy
@BlackpillRAW Oczywiście kiedyś pracowałem w "biurze" sklepie internetowym gdzie obsługiwałem klientów wystawiałem oferty robiłem zdjęcia produktowe. Przerabiałem je w Photoshopie. Ale to i tak nic nie dało.