Wpis z mikrobloga

@JamesJoyce: Skoro wiedział, że "osoba po drugiej stronie słuchawki wszystko powtórzy" to on odpowiada za te teksty, a nie Ravgor. Teraz #!$%@? będzie się zasłaniał Ravgorem i standardowe "jo nie chciał". Jak mu skomentowałem ten film 9 lat temu na FB to z miejsca dostałem bana. A teraz przeprasza xD
  • Odpowiedz
@don-zwierz: No ale przecież się przyznał, że to było #!$%@? i przeprosił, a nie że nie ma tematu. W sumie to co jeszcze może innego zrobić? wychłostać się publicznie nie wychłosta(chociaż gdyby to obejrzałbym xD), beknąć za to nie beknie, bo nie ma za co tak naprawdę, to jednak nie to samo co #!$%@? 14stek i wypisywanie do nich prywatnie.
  • Odpowiedz
jaki film?


@szekel: Ten w którym wraz z kilkoma innymi osobami (wtedy na świeczniku) nagrywał film na mieście w którym ktoś miał słuchawkę w uchu a oni mu mówili co ma mówić/robić upokarzając najczęściej tę osobę. @Jajozjadakure Nie oto chodzi, nie możesz robić takich rzeczy a później kreować się na wielkiego moralizatora jak trzeba ratować swoją popularność. Poza tym Warga głupoty pisze zwyczajnie, że nie miał na to wpływu itp, zwłaszcza
  • Odpowiedz
@Jajozjadakure: to zobaczymy czy nie beknie. Co zrobić? Nie pogrążać się kretyńskimi wypowiedziami ale w sumie dobrze się stało, bo widać że tylko rozjuszył ludzi tym bełkotem. Samo przyznanie się, to nie powód do zamknięcia tematu. Czas ponieść konsekwencje swoich czynów.
  • Odpowiedz
@don-zwierz: No ja uważam, że prawnie gówno mu zrobią, ale zobaczymy. A to że teraz ludzie w internecie go linczują? to spokojnie wyjdą kolejne smaczki na innych i za miesiąc zapomną o nim, i dalej będzie sobie robił swoje jak robi.
  • Odpowiedz
@Jajozjadakure: wiadomo, że do pierdla nie pójdzie i pewnie nawet rozprawy sądowej nie będzie (chociaż widząc zaangażowanie polityków w jego postać, może być różnie) ale niech straci część zarobków i wg mnie będzie git.
  • Odpowiedz