Wpis z mikrobloga

Głosuję na TD, ale zacząłem sobie odpalać wieczorem nagrania z tych spotkań Tuska, żeby wczuć się w wyborczy klimat.

Jako jeden z - nieskromnie przyznam - pierwszych postujących na tagu #bojowkadonaldatuska - za czasów, kiedy napisanie czegoś pochlebnego na wykopie na temat tego człowieka skutkowało zapchaną skrzynką odbiorczą przez wściekłych pisowców i korwinistów - powiem tak:

Tusk to absolutny mistrz retoryki i najbardziej wygadany polityk w III RP. Na tej debacie w TVP tak ich pozamiata, że pisowscy funkcjonariusze albo go nie wpuszczą, albo wyciszą, że takowe wydarzenie w ogóle się odbędzie.

Edit.
Poza tym jestem wdzięczny, że w ogóle wrócił i się użera dla nas z tymi pisowskimi miernotami. Ile to musi go kosztować zdrowia i nerwów…

#bekazprawakow #bekazpisu #tvpis #polityka
Pobierz Tywin_Lannister - Głosuję na TD, ale zacząłem sobie odpalać wieczorem nagrania z tych...
źródło: Zdjęcie z biblioteki
  • 41
wystarczy oglądnąć jak wypadł na komisji amber gold, gdzie pomimo szczekania tej wariatki wasserman i drugiego pisowskiego pajaca, potrafił ich z kukturą i merytorycznie zgasić.


@Krmtzzz: pamiętam jak się skonfundowany łapał za uszy, rączki mu latały po stole. rozjechano go tam.
@KwasneJablko: no dobrze się prezentuje i da się go lubić. Ale to jak z alternatywką z przejbanym łbem: jest atrakcyjna i potrafi zwodzić chłopa, a kończysz zniszczony z #!$%@? życiem. Politycy nie są od lubienia a od wdrażania politycznych rozwiązań dobrych dla kraju i narodu. Clinton miał sesje zdjęciowe z rodziną i psami, ale (akurat to) nie sprawia że był dobrym politykiem (dla kraju i narodu). Podobnie słynna debata Nixon vs
@notting_writer1: mi to pis #!$%@?ł życie. Moja pierwsza pensja jak byłem studentem i pracowałem w obsłudze klienta w agd (call, center). 13 lat temu. wychodzi jakieś 13 netto/h jak przez 168 Podzielisz ale nie robiłem pełnego etatu w sumie bo studia. Dobre czasu.

Teraz moje oszczędności straciły w #!$%@? na wartości i o mieszkaniu moge pomarzyć. Dzięki pisowi
Pobierz KwasneJablko - @notting_writer1: mi to pis #!$%@?ł życie. Moja pierwsza pensja jak by...
źródło: f64bf3fe5a89b68e8d5c497e655045863abdf4c4da84d94f48bd6acb7a26910e
@Tywin_Lannister: głosujesz na TD z obawy że nie wejdą czy ze względu na program/polityków? Niby drogą eliminacji chciałem na PO ale faktycznie jeśli TD nie wejdzie to koniec marzeń o wolnej Polsce.

@Leszcz_Bagienny który lider partii czy ważny polityk nie kłamał? Rządy PiSu to rządy samych kłamstw, na bieżąco ciągle kłamią co do cen produktów i wpływu inflacji oraz że nie sterują cenami paliw albo mają awarie.
Chyba że Menzen nie
@Tywin_Lannister: Jakkolwiek wierzę w erudycję i umiejętności retoryki Donalda, to tam będzie mu bardzo ciężko. Wchodzenie w słowo, kurczowe trzymanie się czasu wypowiedzi, gdzie oponent będzie kończyć swoje myśli. Zadawanie złożonych pytań, na które odpowiedź będzie dłuższa niż zaplanowany czas.
Może jakieś problemy techniczne, a tu mikrofon przestanie działać, może reflektor będzie świecić trochę mocniej, może kamera będzie pokazywać coś innego niż osobę mówiącą, może będzie jakiś przester na słuchawce, może
@xkajteqx: Weź pod uwagę że Tusk będzie miał 2 a może i 3 pomocników, próbujących ustawić tego pseudo prowadzącego do pionu z przerywaniem i krzykiem. Oni tam wszyscy grają do jednej bramki - odsunąć PiS od władzy. Bosaka nie znam ale jeśli ma troche oleju w głowie to pójdzie z nurtem i pomoże pokazać widzom TVP z jakimi reporterami, faktami, rządem i stacją telewizyjną mają do czynienia.

Opozycja nie może stracić
@Evocati: Mi bardziej chodzi o przekaz już w TV. On może widzieć że jest all ok ze strony technicznej na miejscu, a w TV będziesz mieć czerwonego diabła, z obniżonym/podniesionym głosem, pocącego się etc
Poza tym jestem wdzięczny, że w ogóle wrócił i się użera dla nas z tymi pisowskimi miernotami. Ile to musi go kosztować zdrowia i nerwów…


@Tywin_Lannister: W sumie zabawne, że jak jakiś polityk z UE dostaje posadę w Gazpromie, to mówi się że ruski agent, potem jak wraca, że jest wysłany przez namiestników żeby dalej mieszać, a jak Tusk został z nadania Niemiec Szefem Rady Europejskiej i wraca to nagle walczy
@Tywin_Lannister: z ciebie to jest taki wykopowy Kukiz, co?
Miało być że nie chce się narzucać i przekonywać a dziś spam Donaldem Cuckiem odpalony na pełnej.
To już chyba wolę tych neuropejskich propagandzistów po których od razu widać że są bez honoru niż kogoś kto jak chorągiewka pisze że ma dość, żeby po chwili wrócić do spamu.
I nie chodzi tu o poglądy - tylko o zaprzeczanie samemu sobie.
Pobierz UsmiechNiebios - @TywinLannister: z ciebie to jest taki wykopowy Kukiz, co?
Miało być...
źródło: wykopowy kukiz