Wpis z mikrobloga

Głosuję na TD, ale zacząłem sobie odpalać wieczorem nagrania z tych spotkań Tuska, żeby wczuć się w wyborczy klimat.

Jako jeden z - nieskromnie przyznam - pierwszych postujących na tagu #bojowkadonaldatuska - za czasów, kiedy napisanie czegoś pochlebnego na wykopie na temat tego człowieka skutkowało zapchaną skrzynką odbiorczą przez wściekłych pisowców i korwinistów - powiem tak:

Tusk to absolutny mistrz retoryki i najbardziej wygadany polityk w III RP. Na tej debacie w TVP tak ich pozamiata, że pisowscy funkcjonariusze albo go nie wpuszczą, albo wyciszą, że takowe wydarzenie w ogóle się odbędzie.

Edit.
Poza tym jestem wdzięczny, że w ogóle wrócił i się użera dla nas z tymi pisowskimi miernotami. Ile to musi go kosztować zdrowia i nerwów…

#bekazprawakow #bekazpisu #tvpis #polityka
Tywin_Lannister - Głosuję na TD, ale zacząłem sobie odpalać wieczorem nagrania z tych...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 41
@Tywin_Lannister: no Pan Premier robi robotę.

Ogląda się to bardzo dobrze, coś jak mentzen na tiktoku.. tylko nie sztucznie, są oponenci, bez kartki i z konkretami. Na samym marszu przemawiał kilkadziesiąt minut bez żadnej kartki do milionowej publiczności

Wiadomo, zawsze trzeba mniej lub bardziej lać wodę - na tym polega polityka.

Widać teraz ostro gra, żeby TD przekroczyła próg - chociażby dzisiaj mocno zachęcał ludzi, na głosowanie na nich, skoro jego
@Tywin_Lannister: ale dlaczego bycie wyszczekanym i dobrym mówcą (topka współczesnej Polski, jeśli nie nr 1, przyznaję z bólem), miałoby sprawić żeby na niego głosować. Rozumiem to od strony psychologicznej, ale wciąż to nie są jedyne kompetencje potrzebne do rządzenia, a nawet jedne z mniej ważnych w systemie gabinetowym. Szczególnie że koalicja z Lewicą jest bardziej prawdopodobna niż z Trzecią Drogą albo Konfy z PiS
@Tywin_Lannister: jak odniesiesz się do tego, że kłamał co do podnoszenia podatków, vatu? Od razu powinien być skreślony przez szanującego się wyborcę.
Jak odniesiesz się do tego, że jest kukoldem i nie ma za grosz honoru czy kręgosłupa moralnego. Według mnie osoba co nie jest mężczyzną, brak jej moralności nie jest godna żadnego zaufania, a ty tu walisz do takiego człowieka. Wytłumacz mi czemu xd? Nie stać cię na jakiś lepszy