Wpis z mikrobloga

@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: idz Pan już bo zaraz "wyciągną z kontekstu i będziesz Pan jutro w mediach z sondażami 5% ,miałem głosować na Konfederacje jak 5 lat temu ale oprócz kwestii ideologicznych w wielu kwestiach nie przekonujecie , bierzecie jakiś rusofobów, i ten Menzten nie potrafiący odpowiedzieć co z osobami niepełnosprawnymi ,najlepiej każdy jest przedsiębiorczy ,dorobkiewicz i jak elita Konfederacji dużo zarabia . U was jest tak że nie z ciebie pożytku ,nie
nikt nie zaadresował argumentami tego co jest na memie xD


@Werdna: No, bo mało kto może polemizować z tak mocnymi konkretami. Wcale nie dlatego, że na memie jest stos tak pustych frazesów, że niektóre nawet Memcen obracał je w żart.
I publikuje takie gówno pod swoim nazwiskiem facet, który chciałby rządzić państwem. Trzeba być idiotą by oczekiwać pod czymś takim dyskusji innej niż o tym jakie bęcwały na takie coś głosują
Bo rolą i pracą polityka jest rozmawiać z swoimi potencjalnymi wyborcami oraz ludźmi, za pieniądze których chcesz żyć.

Ale rozumiesz że ja chcę być politykiem, a nie nim jestem? Bycie politykiem z resztą tego nie oznacza. Zobacz definicję polityki. Ty mówisz o osobach wybieranych do parlamentu. No tylko że nigdzie nie ma napisane że z kimkolwiek "polityk" musi rozmawiać.

A co to za pytania nie w temacie?


Jak wyżej. Odpowiesz?


Odpowiem jak
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: szkoda, ze Konfa odeszla od wolnosciowych idealow i zamiast likwidacji PITu mamy "uproszczenie" 12% pitu, zamiast likwidacji 500+ mamy jego nierewaloryzowanie i czekanie az inflacja je zje (WTF?), zamiast prywatyzacji SSP mamy ich "odpolitycznienie", zamiast przyrodzonego prawa do broni mamy "ulatwienie dostepu do broni", a do tego zakaz handlu w niedziele ma zostac