Wpis z mikrobloga

Uszczelnił soją banieczkę jeszcze bardziej żeby nikt nie przeszkadzał mu w dalszym odklejaniu się.


@OlFunkyBastard: może po prostu wziął leki, przeczytał to co wytworzył i doszło do jakiejś refleksji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też pamiętam jego peak odklejenia, gdy odszedł z weszło i obraził się na wszystko i wszystkich (w tym piłkę nożną XD). Od tego czasu pojawił się ze dwa razy gościnnie w quizie na weszło,
@Noicozezebowniemam: Akurat co do Ojca Langusty mam mieszane uczucia. Już #!$%@?ąc od tematów religijnych, to za hajs z patronite kupił sobie mieszkanie... a nie przepraszam - "studio nagraniowe" xD. Gość zachowuje się trochę, jakby chciał własny kościół stworzyć. Zamiast odprawiać mszę na parafii w Zadupicach Dolnych, jeździ se po świecie, nagrywa filmiki do internetu, poucza innych jak mają żyć i mówi, że kościół w obecnej formie, to jest w sumie zły,
Ponad 300 wpisów a tylko cześć zdjęć podpisanych. Ja wiem że ten co wstawia to wie kogo ale inni przecież mogą nie wiedzieć.
Wątek o wartościowych kanałach ale chyba tylko dla wybranych ¯_(ツ)_/¯
@kidi1: 90% youtuberow "wyspecjalizowanych" w czyms konkretnym jak podróże, majsterkowanie, silownia itd., a nie #!$%@?-wie-kto nagrywający jakis odmóżdżający shit