Wpis z mikrobloga

@willyfog: w takim razie wybacz, natomiast dla mnie to jest argument żeby nie mieć dzieci, i przez to ich nie planuje w najbliższej przyszłości

jeżeli państwo nie zapewnia mi wyjścia gdyby coś poszło nie tak, to nic na siłę
@Iudex: Aborcja dla mężczyzn? Owszem, pod warunkiem, że mężczyzna też wydaje zgodę na aborcję - tak powinno być. W innym wypadku, to jest dla kobiet :)

Antykoncepcja nie jest w 100% skuteczna, więc i tak julka mająca na boku jakiegoś don pedro z 7 metrową knagą i brakiem dochodu może stwierdzić, że jesteś ojcem jej dziecka bo się ruchaliście.
Jedyne co faktycznie mógłbyś nazwać rozdawnictwem to


@Ayessare: Wszystko po kolei jest tam rozdawnictwem. Chyba że wciąż wierzysz w "darmowy obiad" ale to zapytaj mamy jak wygląda prawdziwe życie.
@yahoomlody: jeszcze jeden

- z ciekawszych to jeszcze zaprzeczenie ojcostwa max do 1 roku odkąd się dowiedziałeś (potencjał na nadużycia jest ogromny w tym państwie, bo kobieta mówi w 3 miesiącu, że w sumie to moze nie być twoje dziecko, nic nie zrobisz do urodzenia, a później to już tylko kwestia, że nie da ci dostępu do dziecka przez 6 miesięcy i cyk alimenty do 18 roku)
- plany na zniesienie
Pobierz miroslawmiroslawski - @yahoomlody: jeszcze jeden

- z ciekawszych to jeszcze zaprzecz...
źródło: 1
@yahoomlody

edukuj się. To że służbę wojskową zlikwidowali, to nie znaczy, że nie wezmą cię na front jak ktoś napadnie na państwo (vide obecna sytuacja w ukrainie, gdzie mężczyźni nie mogą już opuszczać kraju). Kobiet nikt nie zmusi. Nie bądź, #!$%@?, cuckoldem.
@miroslawmiroslawski:

- prawda, już o tym napisałem
- w przypadku prywatnych uczelni mam to gdzieś, w przypadku państwowych jest to prawda, ale nie uznaję tego za jakikolwiek POWAŻNY problem, który może mnie jakoś obchodzić xD
- prawda, nie pisałem o tym wprost
- nie wiem czy to prawda, chętnie bym jakieś statystyki obadał
- nie uważam, że to dyskryminacja, moja opinia jest taka, że chłopu na rękę jest żeby baba miała
czyli jednak więcej tych problemów XDDD i już zostałeś wyjaśniony

w przypadku państwowych jest to prawda, ale nie uznaję tego za jakikolwiek POWAŻNY problem


skończyliśmy rozmowę, zeszmacony cuckoldzie xD idź tam dalej spermić, może w końcu któraś da ci zamoczyć, chociaż wątpię.
A opieka psychologiczna po aborcji też będzie? Życzę wszystkiego dobrego kobiecie która zacznie mieć jazdy z powodu wyrzutów sumienia


@willyfog: ojojoj, jaki ty się nagle zatroskany zrobiłeś xD
która wróci do pracy w podatkach wypracuje więcej niż 1500 zł, ale to tylko teoria oczywiście


@yahoomlody: i to kiepska teoria, bo teraz 80% kobiet i tak wraca do pracy po urlopie macierzyńskim i - uwaga, skup się - płaci podatki bez babciowego!!!. Więc to babciowe nie będzie dla nich zachętą, tylko klasycznym rozdawnictwem. Pozostałe 20% (w najlepszym przypadku) nie nadrobi podatkami darmowych 1500 dla wszystkich.
@nikifor nie wiem czy 80% czy ile, ale dużo też wali w #!$%@?

Ale prawda też jest taka, ze jak wali w #!$%@? to i żadne babciowe ich nie zachęci xD dlatego pisałem, że to tylko w teorii wyglada dobrze
@bacaa90 ale czemu we mnie celujesz? Zapytałem poważnie, przecież ponoć jest problem w kraju z opieką psycho, więc pytam, chcecie jeszcze więcej problemów namnożyć? Liczba samobójstw już jest spora, po waszych decyzjach nie jeden facet sobie nie poradzi. Ale was to gówno obchodzi, ważne że skrobu skrobu będzie a konsekwencje macie w dupie. Elo
@willyfog: najpierw to byś musiał wykazać, że istnieje jakakolwiek korelacja między aborcją, a późniejszymi problemami psychicznymi. Co będzie dość ciężkie, ponieważ takowa nie występuje.
@yahoomlody: w praktyce te ekstra przywileje będą wykorzystane przez laski siedzące za granicą, zamiast bulić 20k€ w Niemczech, czy innym kraju, za in vitro przyjadą do Polski na procedurę i zasilą niemieckich/zachodnich obywateli.

Potem się okaże że kolejna klapa jak 500+, a w tym czasie mogliśmy mieć kilka nowych bloków EJ, usprawnioną służbę zdrowia, niższe podatki, itd.