Wpis z mikrobloga

@miroslawmiroslawski No wiadomo, że tacy jak ty z własną ręką w ciążę nie zajdą, ale jakbyś w życiu współżył kimś więcej niż z własną prawicą xDD To wiedziałbyś czemu dostępna antykoncepcja jest również ważna dla mężczyzn jeśli Ci także nie chcą mieć dzieci. No ale skąd prawiczek ma to wiedzieć jak on myśli, że seks tylko po ślubie i przy zgaszonym świetle. A jak kobieta zajdzie w ciążę to tylko problem p0lki,
możliwość zabijania dzieci na życzenie a nie w szczególnych okolicznościach


@niedorzecznybubr: bardziej chodziło mi o to co jest nie tak w kontekście rozdawnictwa bo o tym pisał op. Ale jak już jesteśmy w tym temacie to to nie są dzieci tylko płód i nie jest to zabójstwo. A nawet jeśli to zmarnowanie życia jest szczególną okolicznościa
nie


@niedorzecznybubr: no jak nie, jest moment w którym po prostu plemnik jest w jajeczku i to już jest poczęcie mimo że nic się nie dzieje. Czemu plemnik w jajeczku to człowiek a ten poza nim już nie.

Czy może to jednak nie jest człowiek i przesuwamy Twoja granice po trochu
@miroslawmiroslawski masz rację, teraz mi się przypomniało jeszcze o wieku emerytalnym, powinien być równy i dla mężczyzn i dla kobiet

Ale jak masz kolejne punkty czy propozycje to śmiało wymieniaj, jak widzisz cześć rzeczy mi się dopiero przypomina. Może jeszcze o czymś nie wiem to mnie wyleczysz z cuckoldztwa
jajeczko zapłodnione przez plemnik to człowiek


@niedorzecznybubr: no ale ja mówię o tym momencie między zapłodnieniem a rozpoczęciem procesów które tworzą człowieka, kiedy to po prostu plemnik jest w jajeczku nic nie robiąc przez chwilę ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie styka?
@willyfog: Ostatni ma tylko coś wspólnego z rozdawnictwem,

a gdzie konkrety dla mężczyzn? Nie ma? A więc to partia skrojona pod kobiety, mojego głosu nie dostaną ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@miroslawmiroslawski: Aborcja, antykoncepcja są także dla mężczyzn, żebyś potem nie musiał alimentów za bękarta płacić.
A opieka psychologiczna po aborcji też będzie? Życzę wszystkiego dobrego kobiecie która zacznie mieć jazdy z powodu wyrzutów sumienia. Życzę też wszystkiego dobrego mężczyzną, którzy się dowiedzą, ze jej partnerka usunęła dziecko.