Wpis z mikrobloga

@assninja: a to ja mam to w postulatach?

2 Zniszczenie kościoła

a niech se wierzą w co chcą byle za swoje, dla lewicy radykalny islam lepszy niż KK, to zapraszam do Szwecji

3 Adopcja dla małżeństw homoseksualnych

chcą dzieci to niech se zrobią, fluktuacja partnerów w związkach jednopłciowych to jest jakaś podkręcona karuzela

4 zlikwidowanie kopalni węgla

ani węgla, ani atomu, ani z wiatru - to czym naładujecie te iphony i
@PiccoloColo: Tak to działa w przypadku platfusów, którzy wierzą że Tusk coś zmieni albo posadzi do więzień Glapińskiego czy inego Sasina. Nie misiu, to ta sama banda. Gdyby to był Braun albo JKM to bym uwierzył w zamiary zmiany rzeczywistości. A tak po prostu jedne pionki zmienią się w inne, zajmując ciepłe posady spółek skarbu państwa.

Nie oszukujmy sie, wy nawet nie chcecie odpolitycznić TVP prywatuzując telewizję
@brednyk Odnosisz się do wyobrażenia o przeciętnym "platfusie", a nie do mnie. Nie wiem kim są "my". Niemniej chyba powinienem docenić, że wrzucasz przed szereg mainstream najbardziej kontrowersyjnych konfiarze, którzy rzekomo są godni zmieniać Polskę. Tu kuce traktują ich już jako maskotki.
@Jariii: wstawaj zesrałeś się , to mówisz że lewicy rośnie?

2019 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - 2 319 946 - 49 mandatów
2023 - KOMITET WYBORCZY NOWA LEWICA - 1 859 018 - 26 mandatów

Weź to jeszcze pomnóż przez frekwencję i wyjdzie że lewica się zwija. Ekipa tuska zadba żeby się zwinęła do końca.